کانال خبری کو هنانی نیوز شبکه های اجتماعی ایتا::

15 رجب 1444 Sunday, 5 February , 2023
3

پوشش بیمه‌ای در روستاهای کوهدشت گسترش پیدا می‌کند

مدیر صندوق بیمه اجتماعی روستاییان کوهدشت گفت: پوشش بیمه‌ای در روستاهای این شهرستان گسترش پیدا می‌کند. ، بهزاد سوری در جمع خبرنگاران اظهار داشت: امسال برای تأمین آینده روستاییان این شهرستان بیمه همگانی و تحت‌پوشش قراردادن حداقل یک نفر از هر خانوار روستاییان در رأس برنامه‌های بیمه اجتماعی کوهدشت است. وی روستاهای شهرستان کوهدشت را […]

مدیر صندوق بیمه اجتماعی روستاییان کوهدشت گفت: پوشش بیمه‌ای در روستاهای این شهرستان گسترش پیدا می‌کند.

پوشش بیمه‌ای در روستاهای کوهدشت گسترش پیدا می‌کند

، بهزاد سوری در جمع خبرنگاران اظهار داشت: امسال برای تأمین آینده روستاییان این شهرستان بیمه همگانی و تحت‌پوشش قراردادن حداقل یک نفر از هر خانوار روستاییان در رأس برنامه‌های بیمه اجتماعی کوهدشت است.

وی روستاهای شهرستان کوهدشت را محور تولید دانست و افزود: در سال رونق تولید، توسعه بیمه اجتماعی روستاییان این شهرستان به‌عنوان یک ضرورت  در برنامه‌های توسعه‌ای و رفاه اجتماعی مطرح است.

مدیر صندوق بیمه اجتماعی روستاییان شهرستان کوهدشت با بیان اینکه هفت هزار خانوار سرپرست روستایی شهرستان تحت‌پوشش بیمه اجتماعی روستاییان قرار دارند عنوان کرد: پنج درصد حق بیمه را شخص پرداخت می‌کند و بیش از ۵۰۰ خانوار در حال حاضر مستمری‌بگیر این بیمه هستند.

وی بیان کرد: بیمه اجتماعی یک فرصت طلایی برای روستاییان، کشاورزان  و قالی‌بافان شهرستان کوهدشت است و آنان می‌توانند از مزایای صندوق که شامل بازنشستگی، مستمری از کارافتادگی و بازماندگان است بهره‌مند شوند.

سوری گفت: افراد فاقد بیمه بین ۱۸ تا ۵۰ سال سن شهرستان کوهدشت می‌توانند برای ثبت‌نام و بیمه‌ شدن به آدرس کوهدشت، میدان معلم، روبه‌روی شهدای گمنام جنب سد ساحلی (رودخانه) صندوق بیمه اجتماعی روستاییان مراجعه کنند.

تسنیم

پوشش بیمه‌ای در روستاهای کوهدشت گسترش پیدا می‌کند
لینک خبر : https://kohnaninews.ir/?p=6308