کانال خبری کو هنانی نیوز شبکه های اجتماعی ایتا::

13 جماد أول 1444 Tuesday, 6 December , 2022
6

آغاز پرداخت تسهیلات ۱۶۰ میلیون تومانی مسکن به متقاضیان لرستانی

سرپرست شعب بانک مسکن لرستان از آغاز پرداخت تسهیلات خرید و ساخت مسکن به متقاضیان خبر داد و گفت: زوجین می‌توانند تسهیلات همزمان خرید و ساخت و تعمیر مسکن را به مبلغ ۲۰۰ میلیون تومان دریافت کنند. مرتضی دهداری‌زاده صبح امروز همزمان با هشتاد و یکمین سالگرد تاسیس بانک مسکن در نشست خبری با خبرنگاران […]

سرپرست شعب بانک مسکن لرستان از آغاز پرداخت تسهیلات خرید و ساخت مسکن به متقاضیان خبر داد و گفت: زوجین می‌توانند تسهیلات همزمان خرید و ساخت و تعمیر مسکن را به مبلغ ۲۰۰ میلیون تومان دریافت کنند.

مرتضی دهداری‌زاده صبح امروز همزمان با هشتاد و یکمین سالگرد تاسیس بانک مسکن در نشست خبری با خبرنگاران اظهار داشت: در حال حاضر ۳۰۰ شغل به شکل‌های مختلف با بخش مسکن در ارتباط هستند که شکوفایی این حوزه در شکوفایی اقتصادی نقش بسیار مهمی دارد.

وی به سهم ۲۴ درصدی بانک مسکن در پرداخت تسهیلات در لرستان اشاره کرد و افزود: در بخش عرضه و تقاضای بانک مسکن اقداماتی انجام داده که افزایش تسهیلات بانکی نیز در این زمینه است.

سرپرست شعب بانک مسکن در لرستان از افزایش ۴۰ درصدی تسهیلات بانک مسکن خبر داد و اظهار داشت: تسهیلات ساخت و خرید مسکن برای خانه‌ اولی‌ها در حال حاضر در شهرهای خرم‌آباد و بروجرد به صورت فردی ۸۰ و برای زوجین ۱۶۰ میلیون تومان است و در مابقی شهرها نیز به ترتیب به صورت فردی و برای زوجین ۶۰ و ۱۲۰ میلیون تومان بوده و این تسهیلات در اقساط ۱۲ ساله ارائه خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: برای بازسازی و تعمیر مسکن نیز ۴۰ میلیون تومان با اقساط ۵ ساله و نرخ ۱۷.۵ درصد در نظر گرفت شده است.

دهداری‌زاده عنوان کرد: هیچ محدودیتی برای پرداخت این نوع تسهیلات وجود ندارد و متقاضیان از امروز می‌توانند برای دریافت تسهیلات به شعب بانک‌ مسکن مراجعه کنند.

وی یادآور شد: از سوی دیگر تسهیلات همزمان خرید و ساخت و تعمیر مسکن زوجین نیز پرداخت می‌شود که برای شهرهای خرم‌آباد و بروجرد میزان این تسهیلات ۲۰۰ میلیون تومان و برای سایر شهرهای استان ۱۶۰ میلیون تومان است.

این مسوول یادآور شد: آنچه برای دریافت این نوع تسهیلات در نظر گرفته می‌شود سند ملک مورد نظر است.

سرپرست شعب بانک مسکن استان لرستان در بخش دیگری از سخنانش گفت: در بحث پرداخت تسهیلات به سیل زدگان نیز بانک مسکن لرستان رتبه اول جذب و پرداخت تسهیلات را داشته و هیچ فردی برای تسهیلات مربوط به سیل در صف انتظار نیست.

فارس

لینک خبر : https://kohnaninews.ir/?p=9665