کانال خبری کو هنانی نیوز شبکه های اجتماعی ایتا::

16 جماد أول 1444 Friday, 9 December , 2022
2

ایجاد چهار هزار و ۲۰۰ اشتراک جدید گاز در لرستان

مدیرعامل شرکت گاز لرستان گفت: چهار هزار و ۲۰۰ مشترک جدید امسال در استان ایجاد و پنج هزار و ۱۰۰ انشعاب نیز نصب شده است.  غلامرضا لطفعلیان گفت: با توجه به اینکه سیل و بارش‌های شدید موجب شد فصل کاری فروردین و اردیبهشت را از دست بدهیم، اما با جبران این وقفه، ۳۰۰ کیلومتر خطوط […]

مدیرعامل شرکت گاز لرستان گفت: چهار هزار و ۲۰۰ مشترک جدید امسال در استان ایجاد و پنج هزار و ۱۰۰ انشعاب نیز نصب شده است.

 غلامرضا لطفعلیان گفت: با توجه به اینکه سیل و بارش‌های شدید موجب شد فصل کاری فروردین و اردیبهشت را از دست بدهیم، اما با جبران این وقفه، ۳۰۰ کیلومتر خطوط شبکه توزیع و تغذیه احداث شده است.

وی با بیان اینکه هم اکنون بیش از ۵۲۰ هزار مشترک گاز در لرستان وجود دارد اظهار داشت: در راستای توسعه رفاه و عدالت اجتماعی با تلاش شبانه روزی پرسنل شرکت گاز استان، گازرسانی به یک شهر، ۴۴۲ روستا و ۲۸۱ واحد صنعتی در سال ۱۳۹۷ انجام شد.

وی تعداد روستا‌های گاز دار استان را یکهزار و ۵۸۸ مورد برشمرد و ادامه داد: عملیات گازرسانی به شهر شول آباد به عنوان آخرین شهر فاقد گاز استان، که یکی از سردترین و صعب العبورترین شهر‌های منطقه است با هزینه بیش از ۳۳۰ میلیارد ریال آغاز شده و همزمان با آن عملیات گازرسانی به ۴۶۰ روستا در حال انجام می‌باشد.
لطفعلیان ادامه داد: سال ۹۷ جذب بیش از ۲۲ هزار و ۵۰۰ مشترک جدید با اجرای چهار هزار و ۳۶۰ انشعاب شهری و پنج هزار و ۸۶۲ انشعاب روستایی انجام و ۹۲۰ کیلومتر شبکه توزیع اجرا شد.

میزان بهره مندی گاز خانوار‌های شهری استان ۹۹.۸ و در بخش روستایی ۸۸.۷ درصد است.

باشگاه خبرنگاران جوان ،

ایجاد چهار هزار و ۲۰۰ اشتراک جدید گاز در لرستان
لینک خبر : https://kohnaninews.ir/?p=6854