کانال خبری کو هنانی نیوز شبکه های اجتماعی ایتا::

13 جماد أول 1444 Tuesday, 6 December , 2022
5

هشدار دادستان خرم‌آباد به دارندگان سلا‌ح‌های غیرمجاز؛ با متخلفان به شدت برخورد می‌شود

دادستان خرم‌آباد با بیان اینکه با دارندگان سلاح‌های غیرمجاز به شدت برخورد می‌شود گفت: با افرادی که از سلاح‌های مجاز استفاده غیر مجاز می‌کنند نیز برخورد خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری کوهنانی نیوز : سعید رازانی ظهر امروز در جمع خبرنگاران در رابطه با برخورد با دارندگان سلاح غیر مجاز در استان اظهار داشت:جلساتی با ضابطین و نیروی انتظامی در راستای برخورد با دارندگان سلاح غیر مجاز و کسانی که از سلاح های مجاز استفاده‌های غیر از آنچه در پروانه ذکر شده ( تیراندازی در عروسی‌ها) برگزار شد.

وی افزود: در کلیه موارد استفاده غیر مجاز از سلاح برای افرادی که سلاح غیر مجاز در دست دارند و یا کسانی که  از سلاح مجاز استفاده غیر مجاز می‌کنند برخورد قاطع انجام خواهد گرفت.

دادستان مرکز لرستان عنوان کرد: اخیرا طی جلسه‌ای با نیروی انتظامی بر شناسایی دارندگان سلاح غیر مجاز تاکید شده و بدون هیچ گونه اغماض و رافت با آنها برخورد می‌شود و همچنین براساس هماهنگی‌های دادگاه‌های کیفری برخوردهای شدید با متخلفان انجام و برخی احکام صادره به اطلاع عموم مردم خواهد رسید.

وی بیان کرد:کلیه ضابطین به ویژه نیروی انتظامی تاکید می‌شود اقدامات و فعالیت‌های خود را ابتدا برای شناسایی دارندگان سلاح‌های غیر مجاز و سپس شناسایی و دستگیری کسانی که از سلاح‌های مجاز استفاده‌های غیر مجاز می‌کنند تشدید کنند و هیچ گونه تردیدی در برخورد و مقابله شدید با متخلفان وجود نداشته و نخواهد داشت

.انتهای پیام/

لینک خبر : https://kohnaninews.ir/?p=11383