کانال خبری کو هنانی نیوز شبکه های اجتماعی ایتا::

13 جماد أول 1444 Tuesday, 6 December , 2022
6
فرماندار کوهدشت:

مدارس شهرستان کوهدشت تا اطلاع ثانوی تعطیل است

فرماندار کوهدشت گفت: مدارس این شهرستان به‌دلیل شرایط ویژه کرونا تا اطلاع ثانوی تعطیل است و نسبت به بازگشایی یا تداوم تعطیلی مدارس کوهدشت تصمیم‌گیری می‌شود.

لرستان| مدارس شهرستان کوهدشت تا اطلاع ثانوی تعطیل است

به گزارش خبر نگار پایگاه خبری کوهنانی نیوز از کوهدشت :ماشاءالله نعمتی هم‌اکنون این شهرستان در وضعیت زرد کرونا قرار دارد و باید با اقدامات پیشگیرانه و رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی از شیوع این بیماری جلوگیری کرد.

وی با بیان اینکه مدارس کوهدشت براساس اعلام ستاد مقابله با کرونای این شهرستان به‌دلیل شرایط ویژه کرونا تا پایان ماه رمضان تعطیل است، افزود: بازگشایی یا تداوم تعطیلی مدارس شهرستان کوهدشت پس‌از ماه رمضان از طریق رسانه‌های جمعی به اطلاع مردم خواهد رسید.

فرماندار کوهدشت بر همکاری مردم برای برگزارنکردن مراسم عروسی و ترحیم تأکید و عنوان کرد: رعایت پروتکل‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی در این شهرستان یک ضرورت اجتناب‌ناپذیر است و باید از تجمع در ادارات و اماکن پرتردد خودداری کرد.

وی بیان کرد: بخشداران موظف هستند که اقدامات پیشگیرانه از شیوع کرونا را در روستاها در دستور کار خود قرار دهند و باید با همکاری دهیاران و بهورزان نسبت به راه‌های جلوگیری از این بیماری در این مناطق اطلاع‌رسانی شود.

انتهای پیام/

لینک خبر : https://kohnaninews.ir/?p=12043