کانال خبری کو هنانی نیوز شبکه های اجتماعی ایتا::

16 جماد أول 1444 Friday, 9 December , 2022
3

افزایش یارانه برخی خانوارها در اولین یارانه ۹۶

برخی گروه‌های هدف با اجرای قانون بودجه ۹۶، اولین یارانه سال جاری را همراه با رقمی بالاتر دریافت خواهند کرد. ،ستاد هدفمندی یارانه‌ها در تازه‌ترین اطلاع‌رسانی از اجرایی شدن بخشی از تبصره هدفمندی یارانه‌ها خبر داده، قرار است از روز ۲۶ فروردین‌ماه یعنی همزمان با پرداخت هفتاد و چهارمین مرحله، سهم خانوارهای مددجویان تحت حمایت […]

برخی گروه‌های هدف با اجرای قانون بودجه ۹۶، اولین یارانه سال جاری را همراه با رقمی بالاتر دریافت خواهند کرد.

،ستاد هدفمندی یارانه‌ها در تازه‌ترین اطلاع‌رسانی از اجرایی شدن بخشی از تبصره هدفمندی یارانه‌ها خبر داده، قرار است از روز ۲۶ فروردین‌ماه یعنی همزمان با پرداخت هفتاد و چهارمین مرحله، سهم خانوارهای مددجویان تحت حمایت کمیته امام خمینی (ره) و سازمان بهزیستی افزایش یافته و در کنار یارانه ۴۵ هزار و ۵۰۰ تومانی به حساب سرپرستان خانوار واریز شود.

بنابراین همراه رقم مرسوم یارانه که به ازای هر نفر از افراد این خانوار واریز می‌شود متنا

 

 

 

 

 

 

 

 

 

سب با تعداد آنها مبلغی نیز به‌طور مازاد پرداخت می‌شود.

بر این اساس خانوارهای یک نفره ۹ هزار و ۵۰۰ تومان، دو نفره ۱۸ هزار و ۹۰۰ تومان، خانوار سه نفره ۲۵ هزار و ۳۰۰ تومان، خانوارهای چهارنفره ۳۳ هزار و ۷۰۰ تومان و خانوار پنج‌نفره و بیشتر ۳۶ هزار و ۵۰۰ تومان دریافتی خواهند داشت.

دولت و ستاد هدفمندی یارانه‌ها جزییاتی از تعداد کسانی که قرار است براساس این ماده قانونی مبلغ بیشتری را دریافت کنند منتشر نکرده اند.

انتهای پیام

افزایش یارانه برخی خانوارها در اولین یارانه ۹۶
لینک خبر : https://kohnaninews.ir/?p=1256