کانال خبری کو هنانی نیوز شبکه های اجتماعی ایتا::

5
سردار مرتضی کشکولی

نقش محوری خبرنگاران در مقابله با تحریف دشمن؛ رسانه‌ها صدای مستضعفین باشند

فرمانده سپاه لرستان گفت: دشمنان در تحریف سعی می‌کنند روحیه مردم را تضعیف و ایجاد یاس و ناامیدی در کشور کنند که رسانه‌ها باید با معرفی ظرفیت‌ها و نقاط قوت کشور توطئه‌های دشمنان را خنثی کنند و اجازه تحریف واقعیت‌ها را ندهند.
لرستان| نقش محوری خبرنگاران در مقابله با تحریف دشمن؛ رسانه‌ها صدای مستضعفین باشند

به گزارش کوهنانی نیوز ،  به نقل از روابط عمومی سپاه حضرت ابوالفضل(ع) استان لرستان، سردار مرتضی کشکولی ضمن تبریک روز خبرنگار اظهار داشت: ۱۷ مرداد سالروز شهادت شهید محمود صارمی افسر جنگ فرهنگی و روز خبرنگار امسال مصادف شده است با عید بزرگ ولایت که ارزش این روز را صد چندان کرده است و این روز را به همه اصحاب رسانه لرستان که زحمات زیادی برای استان می کشند تبریک عرض می‌کنم.

وی افزود: دنیای امروز دنیای رسانه است و خبرنگاران به عنوان راویان اتفاقات نقشی تعیین کننده دارند.

فرمانده سپاه لرستان گفت: در روز عید قربان مقام معظم رهبری در کنار تحریم از تحریف سخن گفتند. رسانه‌ها نقش به سزایی در جلوگیری از تحریف دارند.

وی بیان کرد: مقام معظم رهبری فرمودند “به موازات تحریم دشمن، یک جریان تحریف هم وجود دارد: تحریف حقایق، واژگونه نشان دادن واقعیّات؛ چه واقعیّات کشور ما، چه واقعیّات مرتبط با کشور ما. این تحریف هم یکی از کارهایی است که آنها انجام می‌دهند”. دشمنان در تحریف سعی می‌کنند روحیه مردم را تضعیف و ایجاد یاس و ناامیدی در کشور کنند که رسانه‌ها باید با معرفی ظرفیت‌ها و نقاط قوت کشور، توطئه‌های دشمنان را خنثی کنند و اجازه تحریف واقعیت‌ها را ندهند.

کشکولی تصریح کرد: در گام دوم انقلاب اهمیت رسانه و خبرنگاران بسیار بالاست که لازم است اصحاب رسانه استان بیانیه گام دوم انقلاب را بازخوانی کنند.

وی افزود: دشمنان همیشه دنبال ایجاد تفرقه در کشور هستند که رسانه‌ها باید هوشیار باشند در پازل آنها قرار نگیرند و جامعه و نخبگان را به سمت وحدت و همگرایی سوق دهند چرا که در کنار وحدت و آرامش جامعه به سمت پیشرفت حرکت می‌کند.

فرمانده سپاه لرستان اظهار داشت: رسانه‌های لرستان مشکلات استان را مطالبه گری کنند و صدای مستضعفین باشند. مبادا قشر محروم و مستضعف جامعه فراموش شوند.

کشکولی گفت: استان لرستان دارای ظرفیت‌های بسیاری است که لازم است خبرنگاران این ظرفیت‌ها را معرفی کنند و از طرفی از مسئولان مشکلات مردم را مطالبه و پیگیری کنند.

وی بیان کرد: مبارزه با فساد از دیگر اولویت‌های رسانه‌ها است که باید با قدرت مقابله کنند چرا که فساد خطری بزرگ  است که باید ریشه کن شود.

فرمانده سپاه لرستان در پایان ضمن تشکر و قدردانی از مدافعان سلامت لرستان تصریح کرد: پرستاران و کادر بهداشتی، درمانی استان بیش از ۵ ماه است که شبانه روز در حال خدمت به مردم هستند، از اصحاب رسانه می خواهیم رشادت‌ها و فداکاری‌های مدافعان سلامت را به تصویر کشیده و معرفی کنند.

انتهای پیام/

لینک خبر : https://kohnaninews.ir/?p=13726

برچسب ها