کانال خبری کو هنانی نیوز شبکه های اجتماعی ایتا::

13 رجب 1444 Friday, 3 February , 2023
7

در جلسه توجیهی کاندیدا شورای شهر کوهنانی/با اخلال گران نظم در روز انتخابات برخورد قاطع خواهیم داشت

    به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کوهنانی نیوز : جلسه هم اندیشی – توجیهی کاندیداهای شورای اسلامی شهر کوهنانی به ریاست یارمحمدی بخشدار و با حضور ریاست دادگاه عمومی و فرمانده حوزه انتظامی در  سالن جلسات بخشداری برگزار گردید . بخشدار کوهنانی در این جلسه ضمن تاکید بر اهمیت انتخابات ، به تشریح راهبردهای […]

 

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کوهنانی نیوز : جلسه هم اندیشی – توجیهی کاندیداهای شورای اسلامی شهر کوهنانی به ریاست یارمحمدی بخشدار و با حضور ریاست دادگاه عمومی و فرمانده حوزه انتظامی در  سالن جلسات بخشداری برگزار گردید .

بخشدار کوهنانی در این جلسه ضمن تاکید بر اهمیت انتخابات ، به تشریح راهبردهای چهار گانه مشارکت، رقابت ، سلامت و امنیت در انتخابات پیش رو پرداخت و رعایت قانون را کلید واژه تحقق راهبرد های فوق دانست .

در ادامه ایمانی رئیس دادگاه و عضو هیات اجرایی بخش به بیان نقطه نظرات خود در خصوص بالا بردن ضریب امنیتی انتخابات ۲۹ اردیبهشت در سطح بخش پرداختند .

ریاست دادگاه عمومی همچنین به برخورد با اخلال گران نظم در روز انتخابات اشاره کرد و گفت کسانی که در روز انتخابات و بعد از اعلام نتایج سعی در بی نظمی در منطقه  را داشته باشند با انها برخورد قاطع خواهیم داشت .

در پایان هریک از حاضرین دیدگاههای خود را در خصوص چگونگی برگزاری یک انتخابات سالم و امن بگونه ای که حقوق همه کاندیداها در آن رعایت شود ، مطرح نمودند . پس از آن در راستای برگزاری مطلوب انتخابات ،تصمیمات مقتضی اتخاذ گردید..

در جلسه توجیهی کاندیدا شورای شهر کوهنانی/با اخلال گران نظم در روز انتخابات برخورد قاطع خواهیم داشت
لینک خبر : https://kohnaninews.ir/?p=1428