کانال خبری کو هنانی نیوز شبکه های اجتماعی ایتا::

5

جلسه هماهنگی ستاد اطلاع رسانی کرونا در شهرستان رومشکان برگزار شد.

ستاد اطلاع رسانی کرونا در شهرستان رومشکان خبر داد

به گزارش کوهنانی نیوز  کیانوش سوری سرپرست این اداره و همچنین مسئول اطلاع رسانی ستاد مدیریت بیماری کرونا در رومشکان در حاشیه این جلسه در گفتگو با خبرنگاران گفت، با توجه به حساسیت و همچنین انعکاس عملکرد ادارات در راستای مبارزه با ویروس منحوس کرونا در شهرستان امروز جلسه ای با این موضوع با حضور بخشدار مرکزی رومشکان و همچنین رئیس شبکه بهداشت رومشکان برگزار گردید.

سوری افزود آنچه امروز ما نیاز مبرم به آن داریم و انتظار میرود عموم مردم و همچنین مسئولین در این خصوص با ما همکاری داشته فعالیتهای فرهنگی و آماده سازی زیر ساخت های فرهنگ عمومی برای رعایت پروتکل های بهداشتی است.

بر اساس این گزارش وحید بازوند بخشدار مرکزی رومشکان در ادامه یادآور شد امیدواریم با احیا و تشکیل جلسات ستاد اطلاع رسانی کرونا بتواند اعتماد مردم نسبت به مسئولین را فراهم کند و عموم جامعه متوجه شوند مدیران و خدمت گزاران در رومشکان بفکر آنها هستند و در حد توان در مقابله با کرونا اقدامات لازم را انجام داده اند.
بازوند همچنین افزود در این هفته امکان پردرد ازجمله امکان خدمات دهی، نانوایی ها، بانک ها و… ضدعفونی میشوند.

در ادامه فاطمه هادی پور رئیس شبکه بهداشت رومشکان نیز در این جلسه با اشاره با اینکه در بحث نظارت از امکان بهداشتی جهت رعایت پروتکل های بهداشتی در اپیدمی جدید کرونا از ظرفیت گروه های بسیجی بهره برده ایم و در بحث نظارت تا حال عملکرد های قابل دفاعی داشته اما در اطلاع رسانی بهتر از این باید اطلاع رسانی شود

لینک خبر : https://kohnaninews.ir/?p=15257

برچسب ها