کانال خبری کو هنانی نیوز شبکه های اجتماعی ایتا::

5
استاندار لرستان

احداث کارخانه نوآوری لرستان کاری مهم ، پایه ای و اساسی است

عصر امروز جلسه اقتصاد دانش بنیان و جهش تولید با موضوع جمع بندی سفر دکتر ستاری معاون محترم علمی و فن آوری ریاست جمهوری برگزار شد.

‍ دکتر خادمی:

به گزارش کوهنانی نیوز ،،دکتر خادمی استاندار لرستان در جلسه جمع بندی سفر دکتر ستاری با اشاره به دومین سفر معاون محترم علمی و فناوری ریاست جمهوری در دو سال اخیر به استان لرستان گفت :

در جریان بازدید دکتر ستاری از پروژه های مختلف مشخص شد که بخش عمده‌ای از آنچه در سفر قبلی قول داده‌اند بخوبی به مرحله عمل و اجرا رسیده است.

استاندار لرستان با اشاره به عنایت و توجه معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری به مناطق کمتر توسعه یافته گفت: در دو سه سال اخیر وضعیت مالی و اقتصادی به نحوی بود که خیلی از کارهایی که افراد تصور می کردند از سال ۹۷ و ۹۶ مانده قابل اجرا نیست که با تلاش و همت دکتر ستاری و مجموعه، این موضوع در کل کشور به عنوان یک مسئله طرح شد و ضمن جذب منابع ،صندوق نو آوری و شکوفایی نیز فعال شده و تسهیلات خوبی نیز پرداخت شده است که جای تقدیر دارد.

دکتر خادمی خاطر نشان کرد: امروز در معیت معاون محترم ریاست جمهوری از چند پروژه مختلف در خرم آباد بازدید بعمل آمد و خواسته هایی مطرح شد که در جلسات مقدماتی و قبل از سفر نیز در قالب ۱۲ بند به اطلاع رسیده است که لیست خواسته ها در قالب صورتجلسه تنظیم شده تا هم نتایج آن را در استان ببینیم و هم قابل پیگیری باشند.

استاندار لرستان در پایان ایجاد کارخانه نوآوری را کاری مهم ،پایه‌ای و اساسی خواند و گفت : این مهم زیربنای سایر کارهای دیگر است که امیدواریم منابع آن به سرعت تامین شده تا بتوانیم این طرح را در استان به سرعت عملیاتی کنیم.

استاندار لرستان افزود: در جریان سفر یک روزه معاون رئیس‌جمهور به استان لرستان از مراکز زیر بازدید به عمل آمد :
مرکز تحقیقات کشاورزی دانشگاه لرستان، پارک علم و فناوری لرستان ، محل احداث کارخانه نوآوری واحد تولید و تکثیر گونه های اس پی اف در بخش علوم حیوانات ازمایشگاهی علوم‌پزشکی، محوطه کارگاهی فن آوران مرکز رشد فناوری سلامت دانشگاه علوم پزشکی ،دیدار و گفتگو با مدیران شرکت توسعه منابع پیشرفته فرتاک ،کلنگ‌زنی آغاز طرح واگذاری بخشی از اراضی پارک علم و فناوری به شرک

مهسااحمدیسبزواری/ مدیر مسئول نشریه #گفتار_ما

لینک خبر : https://kohnaninews.ir/?p=16201

برچسب ها