کانال خبری کو هنانی نیوز شبکه های اجتماعی ایتا::

5
فرمانده سپاه کوهدشت:

جمهوری اسلامی تجلی اقتدار و احیاگر تمدن نوین اسلامی است/اجرای بیش از ۶۰ برنامه توسط سپاه کوهدشت به مناسبت دهه فجر

فرمانده سپاه کوهدشت خبر داد.

کوهنانی نیوز،سرهنگ کرم کونانی ضمن گرامیداشت فرا رسیدن دهه مبارک فجر، اظهار داشت: تحقق وعده الهی با پیروزی انقلاب اسلامی ایران به نمایش گذاشته شد و طلیعه آن نیز دهه مبارک فجر است که شناسنامه نظام اسلامی به شمار می‌رود.

وی با بیان اینکه جمهوری اسلامی تجلی اقتدار و احیاگر تمدن نوین اسلامی است، افزود: انقلاب شکوهمند اسلامی ایران نقش مهمی در احیاء تمدن نوین اسلامی دارد به‌طوری‌که امروز الگویی در هندسه قدرت مقاومت اسلامی در غرب آسیا و همه نهضت‌های آزادی‌بخش جهان به شمار می‌رود.

فرمانده سپاه ناحیه کوهدشت دهه فجر را بهترین فرصت برای تبیین دستاوردهای انقلاب برشمرد و عنوان کرد: رهبر معظم انقلاب فرمودند «انقلاب اسلامی یک حقیقت و برخاسته‌ از یک سنت الهی است؛ این را نمی‌شود از بین برد و یا متزلزل کرد»، امروز در دنیا عزت و عظمت ملت ایران به برکت انقلاب اسلامی و این حضور باشکوه مردم درصحنه‌های مختلف است.

وی با اشاره به اینکه شهدایی همچون «حاج قاسم سلیمانی»، بهترین الگو برای زندگی در تراز انقلاب اسلامی است، تصریح کرد: شجاعت، ولایتمداری و روحیه‌ مقاومت شهید سلیمانی مثال‌زدنی بوده و ذوب در انقلاب و پایبند به خطّ مبارک و نورانیِ امام خمینی(ره) بودند.

کونانی با اشاره به اینکه دهه مبارک فجر فرصتی مناسب برای روشنگری نسل جوان است، بیان کرد: سپاه شهرستان بیش از ۶۰ برنامه را به مناسبت دهه مبارک فجر و سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران در کوهدشت اجرا خواهد کرد.

وی گفت: دیدار با امام‌جمعه کوهدشت، غبارروبی قبور مطهر شهدا، برگزاری رژه موتوری و خودرویی، نواختن زنگ انقلاب، اجرای مسابقات فرهنگی و ورزشی، اعزام گروه‌های پزشکی و جهادی به مناطق محروم، افتتاح مسجد و منزل محرومین، اجرای رزمایش کمک مومنانه و … ازجمله برنامه‌های سپاه شهرستان در دهه مبارک فجر است.

انتهای پیام/

لینک خبر : https://kohnaninews.ir/?p=16939

برچسب ها