کانال خبری کو هنانی نیوز شبکه های اجتماعی ایتا::

13 رجب 1444 Friday, 3 February , 2023
4

مصاحبه/ چنگیز بهاری منتخب شورای شهر کوهنانی

به گزارش کوهنانی نیوز :چنگیز بهاری منتخب شورای شهر کوهنانی با توجه به اغاز بکار شوراهای اسلامی شهر رو ستا با این پایگاه خبری مصاحبه ای بصورت خلاصه انجام داده است …   سلام و عرض ادب به تمامی شهروندان فهیم شهر کوهنانی ۱.علت تشکیل نشدن جلسه شورا شهرپنجم شهر کوهنانی  چیست؟   با توجه […]

به گزارش کوهنانی نیوز :چنگیز بهاری منتخب شورای شهر کوهنانی با توجه به اغاز بکار شوراهای اسلامی شهر رو ستا با این پایگاه خبری مصاحبه ای بصورت خلاصه انجام داده است …

 

سلام و عرض ادب به تمامی شهروندان فهیم شهر کوهنانی

۱.علت تشکیل نشدن جلسه شورا شهرپنجم شهر کوهنانی  چیست؟

 

با توجه به اینکه در سراسر کشور مراسم تحلیف در مورخه ۹۶/۶/۱ برای شورای اسلامی شهر در محل فرمانداریها و برای شوراهای اسلامی روستایی در محل بخشداریها برگزار شد منتخبین محترم شهر کوهنانی که سه نفر به اسامی ۱چنگیز بهاری۲سیروس منصوری۳ علی منصوری در جلسه حضور داشتن اما متاسفانه دونفر از دیگر اعضا در جلسه مراسم تحلیف حضور پیدا نکردن که بعداز رایزنیها وتوضیحات لازم معاونت محترم فرمانداری کوهدشت مبنی بر اینکه در اولین جلسه فقط رعایت قوانین شکل گیری شوراها از جمله سوگند نامه و انتخاب هئیت رئیسه سنی بوده که در این جلسه بحث شهردار یا حتی سرپرست شهرداری نبوده مگر با توافق منتخبین شورای شهر که این امر می طلبد کارهای اولیه شهروندان انجام گیرد.

۲_اختلاف اصلی اعضا چیست؟

با توجه به شکل نگرفتن شورای شهر از نظر بنده هیچ گونه اختلافی وجود ندارد

۳_چند گزینه برای کرسی شهرداری مطرح است؟

شنیدها حاکی از این است که برای کرسی شهرداری هفت نفر تا کنون مطرح است.

۴_گفته شده شما هم گزینه دارید این درست است؟

بنده با توجه به اینکه عضو دور اول شورای شهر کونانی بوده ام و حرکات منتخبین دور پنجم بعداز چند نشست و همایشهای استانی برای وحدت این دوره تلاش نموده لذا گزینه داشته ام و مطرح نکردم و نخواهم کرد.

۵_علت حضور نیافتن بعضی اعضا. جلسات چی هست؟

جواب این سوال لازم است از منتخبین محترمی که بعداز دعوت نامه رسمی فرمانداری و بخشداری محترم در چند جلسه حضور نیافته اند پرسیده شود.

۶_بنظر شما اختلافات شورا ب شهر لطمه نمی زند؟

بله کاملا درست است چونکه اگر تحلیف برای منتخبین شورا جهت رسمیت یافتن در محل فرمانداریها صورت بگیرد حداقل کارهای اولیه شهروندان بدون دغدغه انجام میگیرد. متاسفانه باز بر میگردد به منتخبین محترمی که در جلسه شرکت نمیکنند.

۷_سخن شما با مردم و اعضا برای پایان دادن به اختلافات ر ابگویید؟

بنده با توجه به اینکه منتخب و کوچک تک تک شهروندان شهر کوهنانی بوده ،هستم و میباشم لذا از دیگر اعضای منتخب شورای شهرکوهنانی درخواست دارم که در مراسم تحلیف شرکت نموده تا کارهای شهروندان به راحتی صورت گیرد و بعداز مراسم تحلیف نسبت به سرپرست شهرداری و یا شهردارطبق مجموعه قوانین شهرداری اقدام نماییم. در پایان حضور نیافتن منتخبین شورای محترم در جلسه تحلیف مغایر قانون ماده ۱۶میباشد.

 

(برای هرکدام از منتخبین شورای شهر این حق محفوظ است که بتوانند جوابیه یا مصاحبه ای با این پایگاه خبری داشته و انتشار یابد)

مصاحبه/ چنگیز بهاری منتخب شورای شهر کوهنانی
لینک خبر : https://kohnaninews.ir/?p=2881