کانال خبری کو هنانی نیوز شبکه های اجتماعی ایتا::

5

‍ نشست رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی رومشکان با فعالان قرآنی این شهرستان

کیانوش سوری رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی رومشکان در جمع فعالان قرآن شهرستان رومشکان حضور یافت.

کوهنانی نیوز،کیانوش_سوری رئیس این اداره در نشستی که به مناسبت هفته حجاب و عفاف با فعالان قرآنی این شهرستان برگزار شده بود ضمن تقدیر از مربیان، حافظان قرآن کریم بخصوص مدیر موسسه قرآنی روح‌الامین، بر ضرورت افزایش کمی و کیفی امور قرآنی در شهرستان رومشکان به‌ویژه مؤسسات فرهنگی قرآن فعال با توجه به ظرفیت‌های بی‌نظیر شهرستان تأکید نمود.

سوری در ادامه اظهار داشت خدمت به قرآن کریم سعادتی است که شاید نصیب کمتر شخص و اداره‌ای شود لذا مجموعه اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رومشکان با تمام توان در خدمت اهداف مبارک این کتاب الهی و همچنین فعالان و خادمان آن است.

این مسئول تصریح کرد اینکه شهرستان رومشکان دومین شهرستان در سطح استان لرستان ازنظر حافظان قرآن کریم است لطفی است که بعد از شکر خداوند متعال ثمره تلاش جهادی و خالصانه مربیان و فعالان قرآنی این شهرستان است.

در ادامه این نشست #مجتبی_پادروند مدیر موسسه قرآنی روح‌الامین و دیگر مربیان قرآن کریم به بیان برخی مشکلات ازجمله مشکلات مالی، عدم همکاری و حمایت ادارات از برنامه‌های قرآنی، نبود فضای مناسب برای فعالیت و آموزش قرآن، عدم بهره از تجهیزات روز آموزشی قرآن و… پرداختند که در پایان مقرر شد با تشکیل انجمن قرآن و عترت زیر نظر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رومشکان پاره‌ای از این مشکلات رفع گردد.

انتهای پیام/

لینک خبر : https://kohnaninews.ir/?p=19357

برچسب ها