کانال خبری کو هنانی نیوز شبکه های اجتماعی ایتا::

13 رجب 1444 Friday, 3 February , 2023
4

استاندار لرستان: مدیران به شایعه تغییرات توجه نکنند

استاندار لرستان: مدیران به شایعه تغییرات توجه نکنند استاندار لرستان گفت: مدیران نباید به شایعاتی که بعد از انتخابات پخش می‌شود، توجه کنند و باید به کارهای خود با دقت و قدرت ادامه دهند. کوهنانی نیوز: هوشنگ بازوند  ‌در جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید اظهار داشت: اخیرا شایعاتی در رابطه با برکناری بعضی […]

استاندار لرستان:
مدیران به شایعه تغییرات توجه نکنند
استاندار لرستان گفت: مدیران نباید به شایعاتی که بعد از انتخابات پخش می‌شود، توجه کنند و باید به کارهای خود با دقت و قدرت ادامه دهند.

کوهنانی نیوز: هوشنگ بازوند  ‌در جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید اظهار داشت: اخیرا شایعاتی در رابطه با برکناری بعضی مدیران پخش شده است.

وی با اشاره به اینکه پخش اینگونه شایعات از بعد انتخابات طبیعی است، خاطرنشان کرد: اینگونه شایعات نباید دلیل خلل در کار مدیران شود و سبب شود تا مدیران از وظایف خود باز بمانند.

استاندار لرستان با بیان اینکه طبق برنامه‌ریزی امسال نرخ افزایش صادرات را در لرستان ۲۸ درصد قرار داده‌ایم، گفت: رسیدن به این هدف کار غیرممکن و دور از ذهنی نیست و سال گذشته پیشرفت خکبی در این زمینه داشتیم.

بازوند ادامه داد: از بانک‌ها نیز تقاضا دارم طبق دستورالعمل رونق تولید ظرف ۱۵ روز نسبت به پرداخت تسهیلات به واحدهای تولیدی اقدام کنند تا بتوانیم شعار سال را محقق کنیم.

وی خاطرنشان کرد: بانک‌ها همچنین تا پایان خرداد ماه باید گزارشی از تسهیلاتی که ارائه کرده‌اند را به ما بدهند تا بتوانیم نتایج اقدامات سه اول سال را جمع‌بندی کنیم.

استاندار لرستان با تاکید به اینکه از ابتدای سال تاکنون ۴۰ جلسه ستادتسهیل و رفع موانع تولید در لرستان برگزار شده است، یادآور شد: امسال در هر هفته سه جلسه ستاد تسهیل برگزار می‌کنیم تا مشکلات مربوط به این موضوع حل شود.

بازوند گفت: در رابطه با کمک‌های فنی اعتباری نیز امسال می‌توانیم مبلغ ۱۲۰ میلیارد تومان در برنامه های برنامه بودجه به این منظور اختصاص دهیم که به این منظور نیز ابتدا ساز وکار آن باید طی شود./فارس

استاندار لرستان: مدیران به شایعه تغییرات توجه نکنند
لینک خبر : https://kohnaninews.ir/?p=2032