کانال خبری کو هنانی نیوز شبکه های اجتماعی ایتا::

13 جماد أول 1444 Tuesday, 6 December , 2022
5

استاندار لرستان: تغییرات مدیریتی جدیدی برای هماهنگی بیشتر انجام می‌شود

استاندار لرستان گفت:ممکن است برای هماهنگی بیشتر در جهت توسعه استان تغییرات مدیریتی جدیدی صورت گیرد.  سید موسی خادمی امشب در جلسه شورای گفت‌وگوی دولت با بخش خصوصی اظهار داشت: فلسفه وجودی ما دولتی‌ها خدمت کردن به بخش خصوصی و ایجاد زمینه برای کار کردن آن‌ها است. وی افزود: اگر نتوانیم به بخش خصوصی خدمت […]

استاندار لرستان گفت:ممکن است برای هماهنگی بیشتر در جهت توسعه استان تغییرات مدیریتی جدیدی صورت گیرد.

 سید موسی خادمی امشب در جلسه شورای گفت‌وگوی دولت با بخش خصوصی اظهار داشت: فلسفه وجودی ما دولتی‌ها خدمت کردن به بخش خصوصی و ایجاد زمینه برای کار کردن آن‌ها است.

وی افزود: اگر نتوانیم به بخش خصوصی خدمت کنیم و کارها را برای آن‌ها تسهیل نکنیم فلسفه وجودی خدمت ما زیر سوال می‌رود و لذا همه مدیران باید از کارآفرینان و سرمایه‌گذاران حمایت کنند.

استاندار لرستان با اشاره به ایجاد توسعه در منطقه زاگرس میانی عنوان کرد: این منطقه به لحاظ استعدادهای خدادادی جز بهترین‌ها است و استان‌های این منطقه باید با یکدیگر متحد شده و برای رسیدن به توسعه تلاش کنند.

خادمی تصریح کرد: از استان‌های دیگر کشور به بهانه‌های مختلف حمایت شد و این استان‌ها به توسعه رسیدند اما استان‌های زاگرس میانی از‌ جمله لرستان از حمایت‌ها جا مانده و نتوانستند به توسعه برسند.

وی یادآور شد:این استان‌ها می‌توانند چندین پروژه مشترک بین خود تعریف کرده و بعد از بررسی‌های لازم در فراکسیون مجلس در قالب یک همایش استعدادهای خود را مطرح کنند.

استاندار لرستان با تاکید بر اینکه از ایده‌های مختلف که به منابع اعتباری دولتی و بانکی مربوط نباشد استقبال می‌کنیم، خاطرنشان کرد: پیشنهاد می‌شود که یک سری اتاق‌ها ایجاد شود و هیات‌ها به تولید ایده های جدید در راستای استفاده از منابع مردمی بپردازند.

وی در ادامه با بیان اینکه معاون جدید هماهنگی امور اقتصادی استانداری لرستان دارای تجربیات مناسبی بوده و می‌تواند به توسعه استان کمک کند،افزود:ممکن است برای هماهنگی بیشتر در جهت توسعه استان در آینده تغییرات مدیریتی جدیدی صورت گیرد./فارس

لینک خبر : https://kohnaninews.ir/?p=4083