کانال خبری کو هنانی نیوز شبکه های اجتماعی ایتا::

13 جماد أول 1444 Tuesday, 6 December , 2022
5

تسهیلات ارزان‌قیمت به هنرمندان سیل‌زده اختصاص می‌یابد

مدیرعامل صندوق اعتباری هنر گفت: براساس مأموریت ویژه وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی مبنی‌ بر رفع مشکلات اصحاب فرهنگ و هنر مرتبط با سیل اخیر، تسهیلات ارزان‌قیمت و بلاعوض به این هنرمندان اختصاص می‌یابد. منطقه لرستان، با دستور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، هم‌زمان با سفر مدیرعامل صندوق اعتباری هنر به لرستان، تسهیلات ارزان‌قیمت و […]


سیلاب به آق‌قلا برگشت!

مدیرعامل صندوق اعتباری هنر گفت: براساس مأموریت ویژه وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی مبنی‌ بر رفع مشکلات اصحاب فرهنگ و هنر مرتبط با سیل اخیر، تسهیلات ارزان‌قیمت و بلاعوض به این هنرمندان اختصاص می‌یابد.

منطقه لرستان، با دستور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، هم‌زمان با سفر مدیرعامل صندوق اعتباری هنر به لرستان، تسهیلات ارزان‌قیمت و بلاعوض به اهالی فرهنگ و هنر سیل‌زده لرستان اختصاص می‌یابد.


سیدحسین سیدزاده – مدیرعامل صندوق اعتباری هنر – در این‌باره گفت: متأسفانه حادثه تلخ سیل که در اولین روزهای بهار امسال در استان‌های گلستان، مازندران، لرستان و خوزستان موجب وارد آمدن خسارت سنگینی از نظر روحی و مالی به هم‌وطنان ما وارد ساخت. ما نیز در صندوق اعتباری هنر نیز بنا بر وظیفه خود در حمایت از اهالی فرهنگ، هنر و رسانه کشور از روز نخست پیگیر وضعیت هنرمندان سیل‌زده در این استان‌ها بودیم.

سیدزاده افزود: با هماهنگی اداره‌های کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، نسبت به شناسایی هنرمندان آسیب‌دیده در این استان‌ها اقدام کردیم و سعی ما بر این است کاری کنیم تا این هنرمندان بتوانند زودتر به زندگی و فعالیت عادی برگردند.

وی افزود: هیئت اعزامی صندوق اعتباری هنر متشکل از مدیران و کارشناسان این صندوق روز جمعه، سیزدهم اردیبهشت به استان لرستان سفر کردند و تاکنون با هنرمندان پلدختر و کوهدشت دیدار داشتند.

مدیرعامل صندوق اعتباری هنر گفت: بر اساس مأموریت ویژه وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی مبنی‌بر رفع مشکلات اصحاب فرهنگ و هنر مرتبط با سیل اخیر، تسهیلات ارزان‌قیمت و بلاعوض به این هنرمندان اختصاص می‌یابد.

سیدزاده افزود: ما برای شناسایی هنرمندان سیل‌زده دست یاری خود را به‌سوی همه هنرمندان سراسر کشور دراز می‌کنیم تا به کمک یکدیگر نسبت به شناسایی هنرمندان آسیب‌دیده و حمایت از آن‌ها هرچه سریع‌تر اقدام کنیم

ایسنا.

لینک خبر : https://kohnaninews.ir/?p=5640