کانال خبری کو هنانی نیوز شبکه های اجتماعی ایتا::

18 رجب 1444 Wednesday, 8 February , 2023
1
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران لرستان،

تبیین و ترویج مکتب سلیمانی نیاز جامعه امروز بوده و این مهم فرزندان ما را در برابر توطئه های دشمن بیمه می کند.

وی تربیت و پرورش فرزندان در مکتب سلیمانی امری ضروری خواند و گفت: با تربیت دینی و انقلابی فرزند و تربیت در مکتب سلیمانی نسل جوان و نوجوان ما را در برابر توطئه های دشمن بیمه می کند.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران لرستان،گفت: تبیین و ترویج مکتب سلیمانی نیاز جامعه امروز بوده و این مهم فرزندان ما را در برابر توطئه های دشمن بیمه می کند.

وی افزود:نهادینه سازی و ترویج مکتب سلیمانی نیاز جامعه امروز بوده و نسل جوان و نوجوان باید با مؤلفه های مکتب سلیمانی آشنا شوند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کوهنانی نیوز ، حجت الاسلام والمسلمین دکتر هبت اله هاشمی، امروز ۱۵ دی ماه، در همایش مادران” قاسم پرور”، که در سالن همایش کمیته امداد استان برگزار شد، با گرامیداشت یادو خاطره شهدا و سالروز شهادت حاج” قاسم سلیمانی”، اظهارداشت: شهید سلیمانی پرورش یافته مکتب امام راحل بود.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران لرستان با بیان اینکه همه ما مدیون و مرهون خون شهدا هستیم، عنوان کرد: فرزندان انقلابی ما ادامه دهنده راه شهدا، اهداف و آرمان های شهدا هستند.

حجت الاسلام والمسلمین هاشمی با اشاره به حضور مادران شهید” رستمی” ، شهید “کرمپور”، شهید مدافع امنیت و مادر شهید” زارعی طولابی”، شهید دفاع مقدس در همایش” مادران قاسم” اظهارداشت: مادران شهدا به عنوان یادگاران شهدا مادرانی هستند که قاسم پرورش دادند و امروز الگو و اسوه همه ما هستند.

وی تربیت و پرورش فرزندان در مکتب سلیمانی امری ضروری خواند و گفت: با تربیت دینی و انقلابی فرزند و تربیت در مکتب سلیمانی نسل جوان و نوجوان ما را در برابر توطئه های دشمن بیمه می کند.

گفتنی است، در پایان این همایش از مادرانی که نام قاسم را از زمان شهادت حاج قاسم سلیمانی تاکنون، برای فرزندان خود انتخاب کرده اند، تجلیل شد.

انتهای پیام/

خبرنگار:نسترن طرهانی نژاد

<strong>تبیین و ترویج مکتب سلیمانی نیاز جامعه امروز بوده و این مهم فرزندان ما را در برابر توطئه های دشمن بیمه می کند.</strong>
لینک خبر : https://kohnaninews.ir/?p=57915