کانال خبری کو هنانی نیوز شبکه های اجتماعی ایتا::

1
فرمانده سپاه کوهدشت

کالای قاچاق به ارزش یک میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال در شهرستان کوهدشت کشف شد.

فرمانده نیروی انتظامی کوهدشت گفت: مقادیری کالای قاچاق به ارزش یک میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال در شهرستان کوهدشت کشف شد. به گزارش پایگاه خبری کوهنانی نیوز ، به نقل از روابط عمومی نیروی انتظامی لرستان سرهنگ علی امانی اظهار داشت: در راستای طرح برخورد با قاچاق کالا و حمایت از تولیدات داخلی، مأموران انتظامی کوهدشت در سه‌راهی […]

فرمانده نیروی انتظامی کوهدشت گفت: مقادیری کالای قاچاق به ارزش یک میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال در شهرستان کوهدشت کشف شد.

به گزارش پایگاه خبری کوهنانی نیوز ، به نقل از روابط عمومی نیروی انتظامی لرستان سرهنگ علی امانی اظهار داشت: در راستای طرح برخورد با قاچاق کالا و حمایت از تولیدات داخلی، مأموران انتظامی کوهدشت در سه‌راهی زانوگه به دو دستگاه وانت نیسان مشکوک و آن را متوقف کردند.‌

وی افزود: پس از هماهنگی قضایی در بازرسی از خودروها ۱۱ دستگاه قهوه‌ساز، یک دستگاه یخچال فریزر، ۹۶ لیتر روغن جامد و مایع و مقادیری وسایل آشپزخانه خارجی قاچاق فاقد مجوز کشف شد.

فرمانده نیروی انتظامی کوهدشت گفت: کارشناسان ارزش تقریبی این محموله را یک میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال برآورد کرده‌اند و در این راستا دو نفر دستگیر و تحویل مراجع ذی‌صلاح شد.

سرهنگ امانی تصریح کرد: موضوع مبارزه با قاچاق کالا به عنوان یکی از ماموریت‌های اصلی فراجاست که با جدیت و قاطعیت بیشتری با این موضوع مقابله خواهیم کرد تا ان‌شاءالله بتوانیم به اقتصاد و تولید کشور کمک کنیم.

انتهای پیام/

لینک خبر : https://kohnaninews.ir/?p=58571

برچسب ها