کانال خبری کو هنانی نیوز شبکه های اجتماعی ایتا::

12 جماد أول 1444 Monday, 5 December , 2022
7

امام جمعه خرم‌آباد: طرح معامله قرن سند رسوایی اعراب در مسئله فلسطین است

نماینده ولی فقیه در لرستان گفت: طرح معامله قرن که با همکاری کشورهای مرتجع عربی می‌خواهد پیاده شود در حقیقت سند رسوایی اعراب در مسئله علیه فلسطین خواهد بود آیت الله سید احمد میرعمادی ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه این هفته شهر خرم‌آباد با بیان اینکه تقوا معیار و ملاک قبولی اعمال  است اظهار […]

نماینده ولی فقیه در لرستان گفت: طرح معامله قرن که با همکاری کشورهای مرتجع عربی می‌خواهد پیاده شود در حقیقت سند رسوایی اعراب در مسئله علیه فلسطین خواهد بود

امام جمعه خرم‌آباد: طرح معامله قرن سند رسوایی اعراب در مسئله فلسطین است

آیت الله سید احمد میرعمادی ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه این هفته شهر خرم‌آباد با بیان اینکه تقوا معیار و ملاک قبولی اعمال  است اظهار داشت: حضرت علی (ع) می‌فرماید تقوا و اخلاص دو صفتی است که اگر مردم نداشته باشند خداوند اعمال مردم را قبول نمی‌کند.

 وی با بیان اینکه ماه مبارک رمضان ماه تقوا و اخلاص  است و روزهای آخر این ماه را سپری می‌کنیم افزود: فلسفه عبادت اخلاص است و باید ببینیم چقدر عملمان برای  خدا بوده و چقدر اخلاص و تقوا کسب کرده‌ایم، این روزها روز شمردن اعمال است و اعمالمان در  روز آخرماه مبارک رمضان به امضا امام زمان (عج) برسد و آن حضرت عملی را امضا می‌کند که تقوا و اخلاص داشته باشد.

نماینده ولی فقیه در لرستان با اشاره به اهمیت روز قدس عنوان کرد: یکی از مهم‌ترین ابتکارات امام (ره)  برای حفاظت از فلسطین تشکیل روز قدس بوده و اهمیت روز جهانی قدس هر سال بیشتر می‌شود و امسال نیز از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است چراکه  رئیس‌جمهور نادان آمریکا طرح معامله قرن را مطرح کرده که در این طرح آمریکا و استکبار جهانی به دنبال استحکام جای رژیم صهیونیستی در منطقه و به فر اموشی سپردن مسئله فلسطین  هستند .

وی بیان کرد: بشارت الهی و روح پاک و مطهر امام (ره) را باید امروز یاد کنیم و دورود الهی را  به روح مطهر امام (ره) بفرستیم که روز جهانی قدس را اعلام کرد و مردم با شرکت در راهپیمایی می‌خواهند بگویند قدس و فلسطین مسئله اول جهان اسلام و همچنین اعلام همبستگی و همکاری با مسلمانان فلسطین داشته باشند.

آیت الله میر عمادی گفت: طرح معامله قرن می‌خواهد حقوق حقه مسلمانان فلسطین نادیده گرفته شود اما آمریکا، استکبار جهانی و کشورهای مرتجع عرب که نشست برگزار می‌کنند دچار اشتباه بزرگی خواهند شد و  کور خوانده‌اند این نشست‌هایی که در بحرین، عربستان برای این است که جاده صاف کن طرح شیطانی آمریکا باشند، ای اُف بر شما که اسم اسلام را یدک می‌کشید ولی بویی از اسلام و غیرت اسلامی ندارید.

وی تصریح کرد: طرح معامله قرن که با همکاری کشورهای مرتجع عربی می‌خواهد پیاده شود در حقیقت سند رسوایی اعراب در مسئله علیه فلسطین خواهد بود، اما ما به وعده الهی اطمینان داریم که اسلام پیروز خواهد شد و قدس شریف آزاد خواهد شد  و همچنین به آینده نگری حکیمانه مقام رهبر که فرمود تا ۲۵ سال دیگر اثری از اسرائیل غاصب نخواهد بود اطمینان داریم.

امام جمعه خرم‌آباد خاطرنشان کرد: ما به دنیای غرب و کشورهای مرتجع عرب هشدار می‌دهیم که درس عبرت بگیرند، ملت ایران با همین راهپیمایی‌ها و مشت‌های گره کرده رژیم  2500 ساله را سرنگون وهمچنین صدام دیکتاتور اشغالگر را از بین برد، آمریکا و کشورهای مرتجع عرب باید بدانند ملت ایران با همبستگی جهانی اسلامی در راهپیمایی روز جهانی  قدس با مشت‌های گره کرده و اراده های پولادین رژیم صهیونیستی را از صفحه روزگار محو خواهد کرد.

وی با بیان اینکه روز قدس به منزله اهرم فشار علیه رژیم صهیونیستی  است اظهار داشت: امروز اثر راهپیمایی روز جهانی قدس را می‌بینیم آفرین و دورود خدا بر شما روزه داران این راهپیمایی خیلی ارزشمند است و همین راهپیمایی‌ روز قدس سبب شد که فلسطین به یک مسئله ملی، جهانی  واسلامی تبدیل شود ورژیم صهیونیستی در دنیا متنفر شمرده شود.

نماینده ولی فقیه در لرستان افزود: دنیا رژیم صهیونیستی غاصب را یک  رژیم جعلی، کودک‌کش و نژادپرست می‌داند، اثر راهپیمایی روز جهانی قدس این است که تمام توطئه‌های استکبار جهانی در منطقه خاورمیانه نقش بر آب شده و تنها راه مقابله با رژیم صهیونیستی مقاومت است مقاومتی که از ملت ایران نشات گرفته است.

وی عنوان کرد: رئیس‌جمهور نادان آمریکا به دنبال این است که چند نفر از پادشاهان پیر و فرتوت و از کار افتاده را کمک بگیرد و طرح معامله قرن را پیاده کند اما باید بداند با مقاومت و همبستگی اسلامی طرح ننگین معامله قرن شکست خواهد خورد.

آیت الله میر عمادی با اشاره به  چهاردم خرداد سالروز ارتحال ملکوتی و جانسوز امام خمینی (ره) و ۱۵ خرداد قیام خونین ملت ایران بیان کرد: امام (ره) ۱۵خرداد را برای همیشه عزا اعلام کرده است و همچنین با ارتحال امام خمینی (ره)مجلس خبرگان شخصیتی را برای رهبری انقلاب انتخاب کرد که همچون خورشید می‌درخشد.

وی گفت:  انتخاب آیت الله خامنه‌ای رهبر فرزانه و حکیم انقلاب اسلامی و پرچمدار انقلاب و نظام که راه، خط و مسیر امام خمینی (ره)را همچنان پر از نور ادامه می‌دهد.

نماینده ولی فقیه در لرستان تصریح کرد: امام خمینی (ره ) یک شخصیت معنوی و اخلاقی منحصر به فرد بوده است و بعد معنوی شخصیت امام بسیار مهم بوده چرا که بعد معنوی شخصیت امام (ره) از او فقیهی پارسا سیاستمداری عادل، مبارزی خستگی ناپذیر، رهبری قاطع و مهربان والگویی برای همه انسان‌ها ساخته، معنویت امام( ره) را بزرگ و به او قدرت داد امروز نیز اقتدار مردم و مقام معظم رهبری در سایه معنویت است.

وی خاطرنشان کرد: امام بدون اینکه به صلاح مادی تکیه کند نهضتی عظیمی را به وجود آورد که منشا تحول جهانی و دگرگونی تاریخی شده و بر همین اساس این تحول و دگرگونی در سایه معنویت بوده و ایمان قوی  و اراده پولادین امام لرزه بر پیکر مستکبران عالم می‌انداخت و چه ساده ولی پر مغز  می‌فرمودند ما آمریکا را زیر پا می‌گذاریم و آمریکا هیچ غلطی نمی‌تواند بکند.

آیت الله میر عمادی اظهار داشت: امروز نیز بعد از امام  همان سیره و روش توسط خلف شایسته امام (ره) مقام معظم رهبری ادامه پیدا کرده و امروز هم می‌گوییم ما آمریکا را زیر پا می‌گذاریم و رژیم صهیونیستی غده سرطانی است.

وی افزود: امام خمینی (ره) نهضت خود را از۱۵ خرداد سال ۴۲ آغاز و در ۲۲ بهمن سال ۵۷ به پیروزی نشست، قیام ۱۵ خرداد نوید حکومت دینی مبتنی بر ولایت فقیه بوده است و امتیاز نهضت و انقلاب ما بر نظریه ولایت فقیه است نظریه‌ای که پس از چهل سال با عزت و اقتدار نقش آفرینی می‌کند ولی فقیه که چهل سال سکاندار این کشتی بوده است و این کشتی را برسر منزل مقصود می‌رساند.

امام جمعه خرم‌آباد با اشاره به ترسیم منشور ۴۰ ساله دوم انقلاب  توسط ولی فقیه عنوان کرد: بیانیه گام دوم انقلاب منشور ۴۰ ساله دوم انقلاب است  که این بیانیه و گام دوم توسط مردان آهنین و شیرزنان دلاور و جوانان غیور با قدرت ادامه پیدا می‌کند، در این چهل سال دوم انقلاب آنچه مد نظر مقام معظم رهبر است نقش جوانان است و مسئولیت به دست جوانان است که  منشا تحول شوند  همان گونه که  در قیام ۱۵ خرداد منشا تحول شد و جوانان به ندای امام خمینی (ره) لبیک گفتند.

 وی با بیان اینکه امروز در ۴۰ ساله دوم انقلاب باید جوانان  به مقام معظم رهبری لبیک بگویند بیان کرد: امروز باید مدیریت‌ها و مسئولیت‌ها به جوانان سپرده شود ولی جای تعجب است که بعضی‌ها می‌ترسند از اینکه به جوانان مسئولیت بدهند و دور خودشان را افراد مسنی که توان کار کردن ندارند جمع کرده‌اند و با وجود اینکه در مقام حرف و زبان می‌گویند جوان می‌تواند پیش ببرد اما کدام  وزیر، وکیل، مدیر، استاندار و  فرماندار  از جوانان انتخاب شده است.

نماینده ولی فقیه در لرستان گفت: بیایید به سمت مسیر نورانی که امام مسلمین مقام معظم رهبری ترسیم کرده و مسئولیت‌ها را به جوانان بدهیم  و چه معنا دارد که یک شخصی پس از ۳۰ سال خدمت بازنشسته شده ولی پس از ۳۰ سال  5تا ۱۰پست و مسئولیت داشته باشد ولی جوانان بیکار باشند.

 وی تصریح کرد:جوانان بیکار نمی‌خواهند کارخانه و مراکز اقتصادی درست شود بلکه کسانی که ۳۰ سال خدمت کرده‌اند بازنشسته شوند  و جوانان را به کار بگیرید اشتغال حل خواهد شد باید جوانان مومن و انقلابی و متدین اعتماد کنیم.

آیت الله میر عمادی خاطرنشان کرد:گاهی اوقات بعضی ها افرادی  را برای مدیریت و مسئولیت انتخاب می‌کنند که هیچ گونه لیاقت وشایستگی ندارد از این گونه انتخاب‌ها باید پرهیز کرد چرا به دنبال کسانی هستید که همیشه مسئله دارند بلکه به دنبال به کارگیری جوانان پاک و انقلابی بروید و از جوانان انقلابی نترسید چزاکه جوان انقلاب مومن متعهد وپای کار است.

وی اظهار داشت: اگر بخواهیم این مرحله از انقلاب را پیش ببریم و تحول ایجاد شود، اقتصاد و مشکلات معیشت مردم حل بشود باید جوانان توانمند مدیریت جامعه را به دست بگیرند چراکه آثار وبرکات  مدیریت جوانان مومن و انقلابی را در دوران دفاع مقدس تجربه کرده این در همین راستا باید از این تجربه ها برای حل مشکل اقتصادی استفاده کنیم.

نماینده ولی فقیه در لرستان افزود: از تجربه مدیریت جوانان در دفاع مقدس جهت جلوگیری از فساد، اعتلا  و قدرت نظام اسلامی استفاده کنیم همان جوانانی که پیشرفته‌ترین صلاح و امور کشور را اختراع کردند برنامه صلح‌آمیز هسته‌ای و غنی‌سازی اورانیوم راه حل کردند مشکلات اقتصادی را نیز می‌توانند حل کنند و انتظار داریم مسئولانی که مدیریت‌هایی انتخاب می‌کنند از جوانان مومن و انقلابی استفاده کنید به طور یقین ضرر نخواهند کرد.

گزارش خبرگزاری تسنیم از خرم‌آباد،

لینک خبر : https://kohnaninews.ir/?p=6121

خبرهای پر بازدید

12آذر
انتصاب سرپرست معاونت امور مالی و اداری صدا و سیما مرکز لرستان
معاونت امور مالی و اداری صدا و سیما مرکز لرستان

انتصاب سرپرست معاونت امور مالی و اداری صدا و سیما مرکز لرستان

12آذر
۶۳ حلقه چاه غیرمجاز در لرستان انسداد شد
معاون حفاظت و بهره‌برداری شرکت آب منطقه‌لرستان

۶۳ حلقه چاه غیرمجاز در لرستان انسداد شد

ثبت نظر

مجموع نظرات : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰
قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.