کانال خبری کو هنانی نیوز شبکه های اجتماعی ایتا::

16 جماد أول 1444 Friday, 9 December , 2022
5

ابلاغ ۱۴۵۰ میلیارد ریال کمک بلاعوض به بخش کشاورزی لرستان

رییس سازمان جهاد کشاورزی لرستان گفت: یکهزار و ۴۵۰ میلیارد ریال کمک بلاعوض برای پرداخت به بهره برداران سیل زده استان ابلاغ شده است. رییس سازمانجهاد کشاورزیلرستان گفت: یکهزار و ۴۵۰ میلیارد ریال کمک بلاعوض برای پرداخت به بهره برداران سیل زده استان ابلاغ شده است. عبدالرضا بازدار افزود: تاکنون نقدینگی این مبلغ وارد استان نشده که […]

رییس سازمان جهاد کشاورزی لرستان گفت: یکهزار و ۴۵۰ میلیارد ریال کمک بلاعوض برای پرداخت به بهره برداران سیل زده استان ابلاغ شده است.

رییس سازمانجهاد کشاورزیلرستان گفت: یکهزار و ۴۵۰ میلیارد ریال کمک بلاعوض برای پرداخت به بهره برداران سیل زده استان ابلاغ شده است.

عبدالرضا بازدار افزود: تاکنون نقدینگی این مبلغ وارد استان نشده که به محض دریافت در استان توزیع می‌شود.

وی اظهار داشت: ۱۱ هزار و ۳۲۱ پرونده متقاضیان سیل زده برای دریافتتسهیلات تشکیل و تاکنون ۷۴۴ پرونده به هشت بانک عامل ارسال شده است.

وی تصریح کرد: در مجموع ۲۲ هزار و ۷۵۰ میلیارد ریال پرونده درخواست تسهیلات به بانک‌ها ارسال شده که تاکنون ابلاغیه پرداخت به آنان صادر نشده است.

وی با بیان اینکه ۲۷۰ میلیارد ریال از مجموع پرونده‌های تشکیل شده کمکبلاعوض می‌باشد گفت: سیل امسال بیش از ۱۰ هزار میلیارد ریال خسارت به کشاورزی استان و دامداری استان وارد کرده است./منبع:باشکاه خبر نگاران جوان

ابلاغ ۱۴۵۰ میلیارد ریال کمک بلاعوض به بخش کشاورزی لرستان
لینک خبر : https://kohnaninews.ir/?p=6472