کانال خبری کو هنانی نیوز شبکه های اجتماعی ایتا::

16 جماد أول 1444 Friday, 9 December , 2022
5

فرشاد دهقان نژاد:نقدعملکرد استاندارنقد دولت تدبیروامیداست/اصلاح طلبان لرستان با تمام توان از دولت تدبیر و امیدحمایت می کنیم

    دبیرحزب اتحاد ملت شاخه لرستان به اظهارات نماینده مردم پلدختر در مجلس شورای اسلامی واکنش نشان داد. کوهنانی نیوز :دبیرحزب اتحاد ملت شاخه لرستان به اظهارات نماینده مردم پلدختر در مجلس شورای اسلامی واکنش نشان داد. واکنش فرشاد دهقان نژاد به اظهارات کاظمی در حالی در حمایت از دولت صورت گرفته که پیش […]

 

 

دبیرحزب اتحاد ملت شاخه لرستان به اظهارات نماینده مردم پلدختر در مجلس شورای اسلامی واکنش نشان داد.

کوهنانی نیوز :دبیرحزب اتحاد ملت شاخه لرستان به اظهارات نماینده مردم پلدختر در مجلس شورای اسلامی واکنش نشان داد.

واکنش فرشاد دهقان نژاد به اظهارات کاظمی در حالی در حمایت از دولت صورت گرفته که پیش از این دولتشاه از اصلاح طلبان شاخص لرستان نیز از کاظمی انتقاد کرده بود.

 

متن بیانیه دبیر حزب اتحاد ملت بدین شرح است:

جناب آقای کاظمی، نماینده مردم شریف پلدختر و معمولان

با سلام؛

اخیرا مطالبی از زبان شما منتشر شد مبنی بر انتقاد از مدیریت ارشد استان که نماینده‌ی دولت تدبیر و امید محسوب می‌شود.

مناسب دیدم محترمانه بنده هم نقدی بر نقد شما قلمی کنم.

حضرتعالی در زمان انتخابات همواره بر همراهی دولت تأکید می‌کردید و با این مشی، تعدادی از اصلاح‌طلبان را با خود همراه کردید یا به نوعی با شما همراهی کردند.

اما اخیراً به عملکرد استاندار لرستان که نماینده دولت تدبیر و امید است انتقاد کرده‌اید (به نوعی انتقاد از دولت تدبیر) و درصدد نوشتن نامه به رئیس‌جمهور هستید.

ضرورت دارد این را بگویم که نقد و نقادی، حق شما و هر شهروند دیگری است؛ اما نقد، زمان مناسب می‌طلبد و علاوه بر آن، دلیل مستند می‌خواهد که متأسفانه آنچه شما ابراز داشته‌اید مطالب کلی بوده است.

جناب کاظمی، چه شد به ناگهان منتقد استاندار و دولت شدید؟ آیا به خاطر عملکرد مدیریت استان است یا به خاطر عدم موافقت مدیریت استان با برخی عزل و نصب‌های مدنظر شما در شهرستان پلدختر؟ ( با تأکید دوباره بر اینکه عزل و نصب مدیران از اختیارات قوه مجریه است).

جناب کاظمی، اول آنکه، بهتر است حضرتعالی گزارش کاری خود برای خدمت به مردم پلدختر را منتشر کنید و این‌گونه نشود که خدای ناکرده تمرکز عمده‌ی شما روی عزل و نصب مدیران برود؛ زیرا عزل و نصب مدیران از اختیارات قوه مجریه است.

دوم: ما اصلاح‌طلبان با تمام توان از دولت تدبیر و امید چه در سطح کلان و چه در سطح استان حمایت خواهیم کرد.

سوم: بنده ضمن انتقاداتی که همواره داشته‌ام در عین حال، عملکرد مدیریت استان را نسبت به سایر استان‌ها بسیار مثبت و موفق ارزیابی می‌کنم. (انتقاد بنده هم معمولاً به دلیل لطف مدیریت استان به افرادی بوده است که ندای حمایت از دولت سر می‌دهند اما در عمل، حامی دولت تدبیر نیستند).

جناب کاظمی، دلسوزانه به جنابعالی توصیه می‌کنم روی وظایف قانونی خود که قانونگذاری و نظارت است بیشتر متمرکز شوید نه اینکه تمرکز خود را روی جابجایی چند مدیر شهرستان بگذارید.

جناب کاظمی، اگر به عملکرد اقتصادی مدیریت استان انتقاد دارید چرا آمار و ارقام ارائه نمی‌کنید؟

مردم ما بسیار آگاه هستند و هیچ‌گاه خدمات ارزشمند دولت تدبیر را در سخت‌ترین شرایط نادیده نمی‌گیرند و نا امید نمی‌شوند.

ناگفته پیداست اگر جابجایی مدیری قرار است اتفاق بیفتد در حوزه‌ی اختیارات قوه مجریه است و آن هم بایستی در راستای همراهی با دولت تدبیر و امید و درنظرگرفتن مصالح ملت باشد.

فرشاد دهقان نژاد-فعال سیاسی اصلاح طلب ودبیر حزب اتحاد ملت ایران اسلامی شاخه لرستان

فرشاد دهقان نژاد:نقدعملکرد استاندارنقد دولت تدبیروامیداست/اصلاح طلبان لرستان با تمام توان از دولت تدبیر و امیدحمایت می کنیم
لینک خبر : https://kohnaninews.ir/?p=1131

دیدگاه شما ::

  1. با سلام خدمت آقای دهقان نژاد چرا شما از دولتی حمایت می کنی که برادران خونی ونسبی شما دارند با مدرک کارشناسی ارشد بعضا هم دانشجوی دکتری در تهران و فردیس زمه کشی میکنند. چرا آمار بیکاری در شهر جنابعالی بیداد می کند. همان شهری که نجیب زادگان فراوانی را با مدرک عالی بیکار هستند چرا از نقد انتقاد می کنی