کانال خبری کو هنانی نیوز شبکه های اجتماعی ایتا::

16 جماد أول 1444 Friday, 9 December , 2022
4
نماینده ولی فقیه در لرستان

مهارت سربازان در شرکت‌های دانش بنیان و مراکز علمی به کار گرفته شود

نماینده ولی فقیه در لرستان با اشاره به کمبود امکانات و تجهیزات نیروی انتظامی استان گفت: مهارت سربازان در شرکت‌های دانش بنیان و مراکز علمی به کار گرفته شود.

نماینده ولی فقیه در لرستان: مهارت سربازان در شرکت‌های دانش بنیان و مراکز علمی به کار گرفته شود

به گزارش پایگاه خبری کوهنانی نیوز از خرم‌آباد حجت الاسلام والمسلمین سید احمد رضا شاهرخی ظهر امروز در دیدار با سردار کمالی معاون سرمایه انسانی ستاد کل نیروهای مسلح، اقتدار و اعتماد را دو ویژگی نیروهای مسلح دانست و اظهار داشت: خوشبختانه روزبه روز دو ویژگی اقتدار و اعتماد نیروهای مسلح جلوه بیشتری پیدا می‌کند، اقتدار نیروهای مسلح همواره  مایه امید برای علاقه‌مندان و از طرفی سبب ناامیدی دشمنان است که یک نمونه آن به مقصد رسیدن نفت کش‌های ایرانی با اقتدار کامل به مقصد است.

وی با بیان اینکه مردم همواره به نیروهای مسلح اعتماد دارند و این اعتماد کاملا در جامعه مشهود است افزود: نیروهای انتظامی در  شهر، روستا، مرزهای کشور و مراکز مهم صنعتی و اقتصادی همواره در حال ارائه خدمت به مردم هستند که البته این حضور در همه عرصه‌ها نیازمند توجه بیشتر است.   

نماینده ولی فقیه در لرستان، استان لرستان را پادگان جمهوری اسلامی دانست و  عنوان کرد: نیروی انتظامی استان لرستان از جهت فعالیت در مقایسه با سایر استان‌ها فعالیت بیشتری دارند ولی از جهت برخی امکانات و تجهیزات  نیازمند توجه بیشتری است، استان لرستان از ابتدای انقلاب تا کنون همواره در صحنه بوده‌اند.

وی بیان کرد: جامعه‌ای سالم است که جوانان سالم داشته باشد بر همین اساس باید برای جوانانی که به خدمت سربازی می‌روند برنامه داشته باشیم چرا که نیازمند تقویت مهارت افزایی و تعلیم و تربیت هستند، استان لرستان در راستای مهارت افزایی با توجه به ظرفیت‌های بسیار خوبی که دارد سرآمد  است.

حجت الاسلام شاهرخی گفت: جوانان همانگونه که در ۸ سال دفاع مقدس  با رفتن به جبهه بسیاری از مهارت‌ها را کسب کردند امروزه نیز با توجه به رشد علمی جوانان باید جامعه و در دوران سربازی آنها  از این  جوانان در شرکت‌های دانش بنیان و مراکز علمی بهره گرفت. 

وی تصریح کرد: جوان لرستان در دوران سربازی از جهت مهارت افزایی، ارتقا فرهنگ دینی و دانش افزایی در استان لرستان ظرفیت دارد که می‌توان با برنامه‌ریزی از این ظرفیت درسطح نیروهای مسلح بهره گرفت.

انتهای پیام/

مهارت سربازان در شرکت‌های دانش بنیان و مراکز علمی به کار گرفته شود
لینک خبر : https://kohnaninews.ir/?p=13099