کانال خبری کو هنانی نیوز شبکه های اجتماعی ایتا::

3
مدیر عامل گاز لرستان:

مقاوم سازی و تاب آوری شبکه از اولویتهای مهم شرکت گاز استان لرستان است

مهندس گودرزی سرپرست شرکت در بازدید از پروژه بازسازی و مقاوم سازی عبور لوله گاز از رودخانه شهر معمولان که در سیل سال ۹۸ دچار آسیب جدی شده بود، خبر داد.


به گزارش پایگاه خبری کوهنانی نیوز به نقل از روابط عمومی شرکت گاز استان لرستان، مهندس گودرزی سرپرست شرکت در بازدید از پروژه بازسازی و مقاوم سازی عبور لوله گاز از رودخانه شهر معمولان که در سیل سال ۹۸ دچار آسیب جدی شده بود، گفت : خوشبختانه پروژه های مقاوم سازی و تاب آوری شبکه در شهر های پلدختر و معمولان که از اولویتهای شرکت می باشد پیشرفت خوبی داشته و با اتمام این پروژه ها تا ۱۵ مردادماه عمده نقاط آسیب دیده از سیل ترمیم و بازسازی خواهد شد.


گودرزی در ادامه با بازدید از پروژه گازرسانی به شهرک صنعتی سراب حمام و مینی پالایشگاه پلدختر، ضمن ارائه توصیه های فنی در جهت پیشرفت پروژه اعلام کرد: در حال حاضر تامین گاز ۶۰ پوند در محل پروژه امکان پذیر است و با توجه به برنامه ریزی انجام شده خط اصلی تامین دایم گاز پالایشگاه و شهرک صنعتی سراب حمام در هفته دولت امسال راه اندازی خواهد شد.


گودرزی ادامه داد با توجه به اینکه گازرسانی به صنایع نقش مهمی در تحقق اقتصاد مقاومتی و جهش تولید دارد اظهار داشت: زیر ساختهای خوبی در شبکه توزیع و انتقال گاز استان موجود است و محدودیتی جهت گازرسانی به صنایع وجود ندارد.

انتهای پیام/

لینک خبر : https://kohnaninews.ir/?p=13419

برچسب ها