کانال خبری کو هنانی نیوز شبکه های اجتماعی ایتا::

8

پروژه‌های محرومیت‌زدایی در مناطق محروم کوهدشت اجرا می‌شود

مسئول بسیج سازندگی سپاه کوهدشت با اشاره به احداث خانه بهداشت در این شهرستان گفت: چندین پروژه محرومیت‌زدایی هفته دفاع ‌مقدس در کوهدشت افتتاح می‌شود.
پروژه‌های محرومیت‌زدایی در مناطق محروم کوهدشت اجرا می‌شود

به گزارش پایگاه خبری کوهنانی نیوز سروان محمدکاظم رستمی، با اشاره به اقدامات سپاه این شهرستان اظهار داشت: چندین پروژه محرومیت‌زدایی با اعتبار ۸۰۰ میلیون تومان هفته دفاع ‌مقدس در مناطق مختلف کوهدشت اجرا می‌شود.

وی با اشاره به اینکه عمده پروژه‌های محرومیت‌زدایی در بخش‌های کوهنانی و طرهان است  افزود: احداث خانه بهداشت و پایگاه مقاومت، احیای قنات، احداث سیل‌بند و افتتاح یک مدرسه دو کلاسه از جمله این پروژه‌ها در هفته دفاع ‌مقدس است.

مسئول بسیج سازندگی سپاه کوهدشت عنوان کرد: پروژه‌های محرومیت‌زدایی در  راستای تداوم حرکت‌های جهادی ا‌ست که به‌صورت تعاملی با قرارگاه محرومیت‌زدایی سپاه در مناطق محروم این شهرستان انجام  می‌‌شود

وی با بیان اینکه یک مدرسه دو کلاسه در روستای منار بخش کوهنانی با اعتبار یک میلیارد تومان در هفته دفاع‌ مقدس افتتاح می‌شود بیان کرد: اجرای پروژه‌های محرومیت‌زدایی و اعزام گروه‌های جهادی به مناطق محروم از اقدامات بسیج سازندگی کوهدشت در امسال است.

رستمی در بخشی دیگر از سخنان خود با اشاره به اجرای کمک مؤمنانه در کوهدشت گفت: تاکنون سه مرحله کمک مؤمنانه برای کمک به نیازمندان و اقشار متأثر از کرونا با کمک خیران، سپاه لرستان و ستاد اجرایی فرمان امام(ره) در این شهرستان اجرا شده ‌است.

مسئول بسیج سازندگی سپاه کوهدشت با بیان اینکه مرحله سوم کمک مؤمنانه در این شهرستان در دهه نخست محرم برگزار شده‌ است خاطرنشان کرد: در این مرحله هزار بسته معیشتی بین نیازمندان توزیع شده ‌است.

رستمی با اشاره اینکه تاکنون ۹ هزار و ۵۰۰ بسته معیشتی بین نیازمندان کوهدشت در سه مرحله توزیع شده‌ است اظهار داشت: هم‌چنین ۵ هزار بسته غذایی گرم با همکاری یکی از مؤسسات خیریه و کمیته‌امداد توزیع شده ‌است.

انتهای پیام/

لینک خبر : https://kohnaninews.ir/?p=13937

برچسب ها