کانال خبری کو هنانی نیوز شبکه های اجتماعی ایتا::

5
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری لرستان

تأمین مایحتاج بازار شب عید در دستور کار قرار گرفت

دکتر عبداللهی: اقلام مورد نیاز بازار برای ایام پایانی سال و به خصوص شب عید در دستور کار قرار گرفته است .

به گزارش اکوهنانی نیوز ،جلسه ستاد تنظیم بازار استان به ریاست دکتر عبدالهی و با حضور مهندس منصوری مدیر کل اقتصادی استانداری و سایر اعضای ستاد تنظیم بازار استان برگزار شد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری لرستان گفت: این جلسه با رویکرد خرید و تأمین مایحتاج بازار در ایام پایانی سال به ویژه شب عید برگزار گردید .

دکتر عبدالهی اظهار داشت: میوه، مرغ، گوشت و کالاهای نظیر آن از اقلام اساسی بازار هستند که خرید و انبار آنها به صورت ویژه در دستور کار قرار گرفت .

وی تصریح کرد: موضوع نظارت بر توزیع کالاهای اساسی بازار و کنترل قیمت ها از دیگر موارد مهم مطرح شده بود که بر آن تأکید شد .

معاون استاندار لرستان افزود: با تصمیم کارگروه تنظیم بازار میوه و سایر اقلام شب عید براساس نرم جمعیت استان تهیه خواهد شد و از این لحاظ کمبودی در ایام پایانی سال نخواهیم داشت .

دکتر عبدالهی تأکید کرد: جلوگیری از افزایش قیمت ها و کنترل بازار به منظور رفاه شهروندان با تدابیر لازم توسط دستگاههای مجری اندیشیده شود .

وی همچنین گفت: دستگاههای مجری مکلف به تأمین وتوزیع میوه، معرفی مباشرین خرید و تعیین جایگاههای توزیع با نرخ مصوب دولتی برای مصرف کننده خواهند بود .

انتهای پیام/

لینک خبر : https://kohnaninews.ir/?p=16051

برچسب ها