کانال خبری کو هنانی نیوز شبکه های اجتماعی ایتا::

6
مدیر عامل شرکت گاز استان لرستان: 

تعامل با تولید‌کنندگان توانمند ایرانی زمینه‌ساز جهش تولید است

مدیرعامل شرکت گاز استان لرستان با اشاره به شعار نفت ملی، کالا و خدمات ایرانی، بیست و پنجمین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی ‌را ادامه ملی شدن صنعت نفت دانست.


کوهنانی نیوز ، کرم گودرزی مدیر عامل شرکت گاز استان لرستان در حاشیه بیست و پنجمین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی با بیان این مطلب اظهار کرد: نمایشگاه فرصت مناسبی برای شناسایی شرکت ها و تولید‌کنندگان توانمند ایرانی کالاهای مورد نیاز صنعت نفت بوده که این امر از عوامل بسیار مهم اقتصاد مقاومتی و زمینه‌ساز جهش تولید است.
وی در ادامه سخنان خود مسئولیت های اجتماعی را یک اصل نهادینه شده در صنعت نفت و گاز دانست و گفت: قدامات بسیار خوبی در شرکت گاز استان لرستان در این حوزه انجام شده است. مردم به عنوان ذینفعان از ما انتظار داشته و ما باید این وظیفه خود را به نحو شایسته انجام دهیم.
گودرزی تصریح کرد: در راستای مسئولیت های اجتماعی با استفاده از کمک های خودجوش همکاران توانسته‌ایم کمک به خانواده‌های بی‌سرپرست، کمک به مجاورین و ذینفعان خطوط انتقال و توزیع گاز و همچنین نهادهای امدادی نظیر کمیته‌امداد و بهزیستی را صورت دهیم.
وی با بیان اینکه در نیمه نخست امسال ۱۰۲ روستا را گازرسانی کردیم افزود: در این بازه زمانی بیش از ۲۲۵ صنعت گازدار شده است.
مدیر عامل شرکت گاز استان لرستان با بیان اینکه تا انتهای سال۱۴۰۱ گازرسانی به تمام ۳۱۴ روستای واجد شرایط صورت خواهد گرفت تصریح کرد: اکنون ضریب گازرسانی روستایی بیش از ۹۰ درصد و در بخش شهری ۹۹ درصد اس

انتهای پیام/

لینک خبر : https://kohnaninews.ir/?p=16781

برچسب ها