کانال خبری کو هنانی نیوز شبکه های اجتماعی ایتا::

8

‍ خیر نیک اندیش در کوهدشت گرمخانه می سازد

کوهنانی نیوز ،خیرنیکاندیش کوهدشتی حاج اسماعیل دوستی به مناسبت چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با مشارکت شهرداری در کوهدشت گرمخانه می سازد. دکتر یحیی کرمیان عضو شورای شهر کوهدشت با بیان این خبر به خبرنگار ما گفت : با اشاره به اینکه پدیده کارتن خوابی از مسائلی است که چهره شهر را نازیبا […]

کوهنانی نیوز ،خیرنیکاندیش کوهدشتی حاج اسماعیل دوستی به مناسبت چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با مشارکت شهرداری در کوهدشت گرمخانه می سازد.

دکتر یحیی کرمیان عضو شورای شهر کوهدشت با بیان این خبر به خبرنگار ما گفت : با اشاره به اینکه پدیده کارتن خوابی از مسائلی است که چهره شهر را نازیبا می کند عنوان کرد : در آخرین جلسه شورای شهر با حضور اعضای شورای شهر و شهردار کوهدشت با پیشنهاد به حاج اسماعیل دوستی خیر نیک اندیش کوهدشتی و موافقت ایشان قرار شد که گرمخانه ای برای ساماندهی کارتن خواب ها و متکدیان با مشارکت شهرداری در زمینی به مساحت ۴۰۰ متر مربع در کوهدشت ساخته شود .

رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر افزود : احداث گرمخانه یکی از نیازهای مهم و ضروری کوهدشت است تا افراد بی خانمان بتوانند در آن ساکن شده و حداقل روزی یک وعده غذای گرم دریافت کنند .

گفتنی است با موافقت مهندس رستمی نیا شهردار کوهدشت زمینی به مساحت ۴۰۰ متر مربع برای ساخت اولین گرمخانه کوهدشت توسط #خیرنیکاندیش حاج اسماعیل دوستی در نظر گرفته شده است .

انتهای پیام/

لینک خبر : https://kohnaninews.ir/?p=17082

برچسب ها