کانال خبری کو هنانی نیوز شبکه های اجتماعی ایتا::

18 رجب 1444 Wednesday, 8 February , 2023
1
فرماندار رومشکان

ششمین جلسه شورای اداری شهرستان رومشکان به ریاست مهندس نصیری‌پور فرماندار شهرستان رومشکان برگزار شد

توجه به برگزاری مناسک مذهبی و عقیدتی از قبیل برگزاری نماز جماعات در ادارات و برپایی زیارت عاشورا و توجه به خمس و زکات از دیگر موارد مطرح شده توسط فرماندار بود.

.

به گزارش پایگاه خبری کوهنانی نیوز ،ششمین جلسه شورای اداری شهرستان رومشکان به ریاست مهندس نصیری‌پور فرماندار شهرستان رومشکان و با حضور حجت الاسلام فاطمی‌نیا امام جمعه شهرستان و مدیران دستگاههای اجرایی در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

فرماندار رومشکان با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام دولت خدمتگزار علی الخصوص شهیدان رجایی و باهنر و عرض تبریک فرا رسیدن هفته دولت، تلاش در جهت خدمت رسانی به مردم و مردمی بودن را دو خصیصه بارز دولت خدمتگزار دانست و گفت: خدمت به مردم زمان نمی‌شناسد و برای انجام کارها فرصت را باید مغتنم شمرده و نظر به اینکه این جایگاه به پاس خون هزاران شهید در اختیار ما قرار گرفته است، طوری عمل کنیم که شرمنده خون شهدا نباشیم.
نصیری پور با تشکر مجدد از همه دست اندرکاران برگزاری مراسمات عزاداری سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام، مشکلات حوزه برق شهرستان رومشکان و رعایت الگوی مصرف را خاطرنشان ساخت و ابراز امیدواری کرد با توجه به بازدید هفته گذشته از پست برق ۶۳ و قول مساعد در راه اندازی آن، مشکل برق شهرستان مرتفع گردد.
فرماندار همچنین مشکل کمبود آب را تبیین نموده و بروز خشکسالی و عدم رعایت در مصرف بهینه، عدم فرهنگ سازی مناسب جهت تشویق مردم به حفاظت از منابع آب در کنار عدم وجود مخزن ذخیره مناسب از عوامل کمبود آب دانست و بر فرهنگ سازی الگوی مصرف و حساسیت نسبت به منابع آبی با استفاده از ظرفیتهای رسانه ها و نصب بنر و پلاکارد و…تاکید کرد.
نصیری پور حضور مدیران و کارکنان ادارات راس زمان مقرر در محل کار الزامی دانسته و پیگیری مصوبات خروجی جلسات تا حصول نتیجه مطلوب را هدف برگزاری جلسات عنوان نمود.

توجه به برگزاری مناسک مذهبی و عقیدتی از قبیل برگزاری نماز جماعات در ادارات و برپایی زیارت عاشورا و توجه به خمس و زکات از دیگر موارد مطرح شده توسط فرماندار بود.

انتهای پیام/

ششمین جلسه شورای اداری شهرستان رومشکان به ریاست مهندس نصیری‌پور فرماندار شهرستان  رومشکان  برگزار شد
لینک خبر : https://kohnaninews.ir/?p=24206