کانال خبری کو هنانی نیوز شبکه های اجتماعی ایتا::

13 رجب 1444 Friday, 3 February , 2023
4

پارسایی:تخلف دستگاه‌ها و ادارات دولتی در به کارگیری بازنشستگان

پارسایی خبر داد: تخلف دستگاه‌ها و ادارات دولتی در به کارگیری بازنشستگان/ کمیسیون اصل نود رسیدگی و موارد را رسانه‌ای می‌کند سرویس اجتماعی سخنگوی کمیسیون اصل نود مجلس از پیگیری کمیسیون متبوعش در خصوص تخطی برخی دستگاه ها درباره اجرای قانون ممنوعیت به کارگیری بازنشستگان خبر داد. بهرام پارسایی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری […]

پارسایی خبر داد:
تخلف دستگاه‌ها و ادارات دولتی در به کارگیری بازنشستگان/ کمیسیون اصل نود رسیدگی و موارد را رسانه‌ای می‌کند
سرویس اجتماعی
سخنگوی کمیسیون اصل نود مجلس از پیگیری کمیسیون متبوعش در خصوص تخطی برخی دستگاه ها درباره اجرای قانون ممنوعیت به کارگیری بازنشستگان خبر داد.
بهرام پارسایی

بهرام پارسایی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به تصویب قانون منع به کارگیری افراد بازنشسته در دستگاههای اجرایی گفت: هر چند این قانون ۲۰ آبان ماه سال جاری از سوی دولت برای اجرا به دستگاه های مربوطه ابلاغ شده اما متاسفانه باز هم اخباری مبنی استفاده از بازنشستگان به گوش می رسد.

نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه به کارگیری بازنشستگان در دستگاه ها و ادارات دولتی مصداق تخلف از قانون است، افزود: درخواست ما از مردم و همچنین مسئولان این است که در صورت برخورد با استفاده از نیروهای بازنشسته مراتب در قالب شکایت به کمیسیون اصل نود مجلس ارجاع دهند.

پارسایی با تاکید بر اینکه پیگیری کمیسیون اصل نود مجلس برای اجرای قانون ممنوعیت به کارگیری بازنشستگان برای تحقق جوانگرایی در کشور است، تصریح کرد: استفاده از نیروی جوان با توجه به خیل عظیم بیکاری در کشور ضروری است از این رو باید قانون مصوب مجلس در این خصوص هر چه سریع تر اجرایی شود.

وی ادامه داد: با هر دستگاهی که با استفاده از نیروی بازنشسته سعی در تخطی از قانون داشته باشد برخورد صورت می گیرد.

سخنگوی کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی، یادآور شد: کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی آماده دریافت هر نوع شکایتی در خصوص به کار گیری نیروی بازنشسته در بدنه دستگاه های اجرایی بوده و مراتب پیگیری های خود را نیز رسانه ای می کند./

پارسایی:تخلف دستگاه‌ها و ادارات دولتی در به کارگیری بازنشستگان
لینک خبر : https://kohnaninews.ir/?p=3901