کانال خبری کو هنانی نیوز شبکه های اجتماعی ایتا::

13 جماد أول 1444 Tuesday, 6 December , 2022
4

مسیر جدید گردنه«پای‌آستان» کوهنانی به بهره‌برداری می‌رسد

سرپرست فرمانداری کوهدشت گفت: مسیر جدید گردنه پای‌آستان در بخش طرهان امسال به بهره‌برداری می‌رسد. محمدرضا آزادبخت گفت: دومین عملیات انفجار در واریانت جدید گردنه پای‌آستان در بخش طرهان به‌دلیل کوهستانی‌بودن منطقه توسط پیمانکار و با نظارت دستگاه‌های متولی انجام‌گرفته و سپس انفجارهای دیگری را نیز در این منطقه برای بازگشایی گردنه خواهیم داشت. وی […]

سرپرست فرمانداری کوهدشت گفت: مسیر جدید گردنه پای‌آستان در بخش طرهان امسال به بهره‌برداری می‌رسد.

لرستان| مسیر جدید گردنه«پای‌آستان» کوهدشت به بهره‌برداری می‌رسد

محمدرضا آزادبخت گفت: دومین عملیات انفجار در واریانت جدید گردنه پای‌آستان در بخش طرهان به‌دلیل کوهستانی‌بودن منطقه توسط پیمانکار و با نظارت دستگاه‌های متولی انجام‌گرفته و سپس انفجارهای دیگری را نیز در این منطقه برای بازگشایی گردنه خواهیم داشت.

وی با بیان اینکه مسیر جدید جاده بخش طرهان در مسیر جدید گردنه پای‌آستان قرار دارد، افزود: سیل امسال این گردنه را تخریب و راه تردد اهالی را نیز به‌طور کامل قطع کرده‌بود.

سرپرست فرمانداری کوهدشت عنوان کرد: پس‌از سیل گردنه پای‌آستان به‌صورت موقت بازگشایی‌شده و تا زمان بهره‌برداری از مسیر جدید پابرجا خواهد بود.

وی اعتبار امسال این پروژه را در امسال حدود ۶میلیارد تومان دانست و بیان کرد: حدود ۱۰میلیارد تومان در سال گذشته برای گردنه پای‌آستان هزینه شده‌است/تسنیم

لینک خبر : https://kohnaninews.ir/?p=7762