کانال خبری کو هنانی نیوز شبکه های اجتماعی ایتا::

13 جماد أول 1444 Tuesday, 6 December , 2022
3

مخالفت کمیسیون آموزش مجلس با استانی شدن بودجه آموزش و پرورش

سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس گفت: استانی شدن بودجه آموزش و پرورش در کمیسیون آموزش مخالفان جدی دارد و اکثریت اعضای این کمیسیون با این شیوه مخالف هستند. میرحمایت میرزاده سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار آموزش و پرورش خبرگزاری فارس با اشاره به پیشنهاد استانی شدن بودجه آموزش و […]

سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس گفت: استانی شدن بودجه آموزش و پرورش در کمیسیون آموزش مخالفان جدی دارد و اکثریت اعضای این کمیسیون با این شیوه مخالف هستند.

میرحمایت میرزاده سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار آموزش و پرورش خبرگزاری فارس با اشاره به پیشنهاد استانی شدن بودجه آموزش و پرورش در لایحه پیشنهادی دولت، اظهار داشت: استانی شدن بودجه آموزش و پرورش در کمیسیون آموزش، مخالفان جدی دارد و اکثریت اعضای کمیسیون با این شیوه مخالف هستند.

وی افزود: استانی شدن بودجه آموزش و پرورش مساوی موکول شدن مشکلات به استان‌هاست و عملاً مشکلات را بیشتر می‌کند.

میرزاده در رابطه با میزان بودجه اختصاص داده شده به آموزش و پرورش در لایحه بودجه ۹۷، گفت: با وجود افزایش بودجه اما با این میزان اعتبار، مشکلات آموزش و پرورش حل نخواهد شد.

سخنگوی کمیسیون آموزش اضافه کرد: آموزش و پرورش برای صفر کردن بدهی‌های خود در سال ۹۶ و اجرای قانون ششم توسعه به ۱۰ هزار میلیارد تومان نیاز دارد و این میزان در بودجه سال ۹۷ پیش‌بینی نشده است.

لینک خبر : https://kohnaninews.ir/?p=4096