کانال خبری کو هنانی نیوز شبکه های اجتماعی ایتا::

18 رجب 1444 Wednesday, 8 February , 2023
0
دانشگاه علوم پزشکی لرستان

راه‌اندازی صندوق حمایت از بیماران خاص و صعب‌العلاج در لرستان

رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان، تصریح کرد: با اجرای این بسته‌های حمایتی از طریق صندوق بیماران خاص و صعب العلاج در استان راهی به سوی تحقق خدمت به مردم لرستان در عرصه سلامت گشوده می‌شود تا شاهد کاهش رنج بیماری، بیماران خاص بوده است

رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان از راه‌اندازی صندوق حمایت از بیماران خاص و صعب‌العلاج در این استان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری کوهنانی نیوز به نقل از خبرگزاری مهر، بهرام دلفان در نشست کار گروه استانی صندوق بیماران خاص و صعب العلاج در دانشگاه علوم پزشکی لرستان با تشریح ابعاد خدمات صندوق حمایتی از بیماران خاص و صعب العلاج در لرستان، اظهار داشت: با راه اندازی این صندوق برای بیماران خاص و صعب العلاج در استان، دیگر شاهد مشکلات مالی این دست از بیماران نخواهیم بود و گامی بزرگ در راستای بهبود و سلامتی این بیماران در لرستان بر داشته خواهد شد.

وی، افزود: بسته‌های حمایتی بلاعوض و تسهیلات بانکی قرض الحسنه از طریق صندوق بیماران خاص و صعب العلاج در اختیار بیماران قرار خواهد گرفت.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان، تصریح کرد: با اجرای این بسته‌های حمایتی از طریق صندوق بیماران خاص و صعب العلاج در استان راهی به سوی تحقق خدمت به مردم لرستان در عرصه سلامت گشوده می‌شود تا شاهد کاهش رنج بیماری، بیماران خاص و صعب العلاج و گرفتاری‌های آنها باشیم و در همین راستا بار مراجعات به دیگر دستگاه‌های دولتی ذیربط را برای همیشه پایان دهیم.

دلفان، با اهمیت خواندن اطلاع رسانی در این عرصه، بیان داشت: با اطلاع رسانی مطلوب در راستای بسته‌های حمایتی صندوق بیماران خاص و صعب العلاج در استان لرستان، رضایتمندی مردم را جلب و نگرانی‌های این بیماران را خاتمه خواهیم داد.

وی، تاکید کرد:معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی و مراکز درمانی تابعه در جریان چگونگی دستورالعمل‌های موجود و لیست نوع بیماری‌های خاص و صعب العلاج قرار خواهند گرفت.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان، بیان داشت: تا کنون لیست ۲۲ بیماری خاص و صعب العلاج در دستور کار قرار گرفته است.

انتهای پیام/

راه‌اندازی صندوق حمایت از بیماران خاص و صعب‌العلاج در لرستان
لینک خبر : https://kohnaninews.ir/?p=57474