کانال خبری کو هنانی نیوز شبکه های اجتماعی ایتا::

0

تجلیل از خانواده های جهادگران شهید به مناسبت روز شهدا

بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان کوهدشت هم ضمن تشکر از مسئولین اجرایی شهرستان بابت سرکشی از خانواده های شهدا ،وظیفه ذاتی بنیاد شهید را حفظ یاد و خاطره شهدا دانستند. در پایان از خانواده های شهیدان جهادگر مظفر کونانی و سیروس دوست محمدی تجلیل به عمل آمد.

تجلیل و بزرگداشت یاد شهدا کمتر از شهادت نیست

به گزارش پایگاه خبری کوهنانی نیوز ،امروز در دیداری صمیمی ای با حضور نماینده ولی فقیه در جهاد کشاورزی شهرستان کوهدشت حجت الاسلام رضا سوری و حجت‌الاسلام گراوند مدیر سازمان تبلیغات اسلامی و پرویز پور مدیر بنیاد شهید و امور ایثارگران و سرهنگ آدینه وند جانشین فرمانده سپاه ناحیه و درویشی مدیر منابع طبیعی و علیپور معاونت جهاد کشاورزی شهرستان کوهدشت از خانواده های شهیدان جهادگر مظفر کونانی و سیروس دوست محمدی تجلیل به عمل آمد.
در این دیدار حجت الاسلام رضا سوری نماینده ولی فقیه در جهاد کشاورزی شهرستان کوهدشت با اشاره به مقام شهدا ،به نمایندگی از مقام معظم رهبری سلام ایشان را به خانواده های شهدا رساندند و تاکید مقام معظم رهبری بر سرکشی از شهدا را نشانه جایگاه والای شهدا در نظام مقدس اسلامی دانستند .
پرویز پور مدیر بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان کوهدشت هم ضمن تشکر از مسئولین اجرایی شهرستان بابت سرکشی از خانواده های شهدا ،وظیفه ذاتی بنیاد شهید را حفظ یاد و خاطره شهدا دانستند.
در پایان از خانواده های شهیدان جهادگر مظفر کونانی و سیروس دوست محمدی تجلیل به عمل آمد.

انتهای پیام/

لینک خبر : https://kohnaninews.ir/?p=58808

برچسب ها