کانال خبری کو هنانی نیوز شبکه های اجتماعی ایتا::

13 رجب 1444 Friday, 3 February , 2023
4

کاوش در غار کلدر خرم‌آباد تا ۱۵ خردادماه امسال ادامه دارد

مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری لرستان گفت: مجوز فصل سوم کاوش در غار تاریخی کلدر خرم‌آباد تمدید و کاوش در این غار تا ۱۵ خرداد ادامه دارد. ، سید امین قاسمی صبح امروز در جمع خبرنگاران این شهرستان اظهارداشت: مجوز فصل سوم کاوش در غار تاریخی کلدر خرم‌آباد تمدید شد. وی با اشاره به پایان […]

مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری لرستان گفت: مجوز فصل سوم کاوش در غار تاریخی کلدر خرم‌آباد تمدید و کاوش در این غار تا ۱۵ خرداد ادامه دارد.

کاوش در غار کلدر خرم‌آباد تا 15 خردادماه امسال ادامه دارد

، سید امین قاسمی صبح امروز در جمع خبرنگاران این شهرستان اظهارداشت: مجوز فصل سوم کاوش در غار تاریخی کلدر خرم‌آباد تمدید شد.

وی با اشاره به پایان زمان مجوز کاوش صادر شده از سوی پژوهشگاه میراث فرهنگی کشور در این غار تاریخی افزود: با توجه به کشف بخشی از جمجمه انسان هوشمند در غار کلدر، اداره کل میراث فرهنگی لرستان جهت تکمیل مطالعات در خواست تمدید مجوز صادر شده را کرد.

 مدیر‌کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری لرستان عنوان کرد: با پیگیری‌های انجام شده مجوز فصل سوم کاوش از غار کلدر صادر و این کاوش تا ۱۵ خرداد ماه امسال تمدید شده است.

فصل سوم کاوش در غار تاریخی کدر خرم‌آباد ششم فرودین ماه سال ۹۸ به سرپرستی بهروز بازگیر باستان شناس لرستانی آغاز و در این فصل از کاوش بخشی از جمجمه انسان هوشمند کشف شد

کاوش در غار کلدر خرم‌آباد تا ۱۵ خردادماه امسال ادامه دارد
لینک خبر : https://kohnaninews.ir/?p=5893