کانال خبری کو هنانی نیوز شبکه های اجتماعی ایتا::

13 جماد أول 1444 Tuesday, 6 December , 2022
7

مطالبات مردم سیل‌زده رودبار کوهدشت پیگیری می‌شود

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای لرستان گفت: به نمایندگی از وزارت نیرو مطالبات مردم منطقه رودبار کوهدشت را به‌جد پیگیری خواهیم کرد. ، رضا میرزایی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: درخواست مردم سیل‌زده رودبار این بود که وزارت نیرو هیئتی برای کارشناسی خسارات وارده آن‌ها به منطقه اعزام و میزان خسارات را بررسی کنند، هم‌چنین آن‌ها […]

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای لرستان گفت: به نمایندگی از وزارت نیرو مطالبات مردم منطقه رودبار کوهدشت را به‌جد پیگیری خواهیم کرد.

، رضا میرزایی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: درخواست مردم سیل‌زده رودبار این بود که وزارت نیرو هیئتی برای کارشناسی خسارات وارده آن‌ها به منطقه اعزام و میزان خسارات را بررسی کنند، هم‌چنین آن‌ها درخواست دارند که زیرساخت‌های منطقه رودبار مانند جاده‌های مواصلاتی، آب و برق تأمین شود.

وی افزود: به نمایندگی از وزارت نیرو و شرکت آب منطقه‌ای لرستان موضوع درخواست‌های مردم منطقه رودبار را به‌جد پیگیری خواهیم کرد.

به گزارش تسنیم، 11 روستای منطقه رودبار در بالادست سد سیمره که سد تنظیمی سد کرخه است، قرار دارد و ۱۵۰۰ نفر از روستاهای چم‌برزو، چم نقدعلی، قبرمحمد مراد، حسین‌بیگ، چم میربگ، چم لطور، سیا کمر زالی، سرگنداب بالا، سرگنداب سفلی و کاکاوند بخش کوهنانی از اواسط فروردین امسال تاکنون محاصره در آب هستند.

تسنیم ا

لینک خبر : https://kohnaninews.ir/?p=6035