کانال خبری کو هنانی نیوز شبکه های اجتماعی ایتا::

16 جماد أول 1444 Friday, 9 December , 2022
7

جشنواره بین المللی سینما حقیقت به میزبانی خرم آباد برگزار می شود

سیزدهمین جشنواره بین المللی و اولین جشنواره استانی فیلم مستند ایران”سینما حقیقت” ۲۰ و ۲۱ آذرماه سال جاری در سینما استقلال خرم آباد برگزار می‌شود. سیزدهمین جشنواره بین المللی و اولین جشنواره استانی فیلم مستند ایران” سینما حقیقت” ۲۰ و ۲۱ آذرماه سال جاری در سینما استقلال خرم آباد برگزار می‌شود. در این جشنواره که […]

سیزدهمین جشنواره بین المللی و اولین جشنواره استانی فیلم مستند ایران”سینما حقیقت” ۲۰ و ۲۱ آذرماه سال جاری در سینما استقلال خرم آباد برگزار می‌شود.

سیزدهمین جشنواره بین المللی و اولین جشنواره استانی فیلم مستند ایران” سینما حقیقت” ۲۰ و ۲۱ آذرماه سال جاری در سینما استقلال خرم آباد برگزار می‌شود.

در این جشنواره که با حمایت این اداره کل و به همت خانه سینمای مستند لرستان برگزار می‌شود فیلم‌های روایت سیل “مصطفی شوقی”، قرقبان “فتح الله امیری، نیما عسگری”، خانه سنگی “محمدعلی یزدان پرست”، آن‌ها “رضا بیات”، قیچی”الناز دیبافر”، آبشار “علی شهابی نژاد” و جمیله “محمدباقر شاهین” در دو روز و هشت سانس از ساعت ۱۴ تا ۲۲ پذیرای علاقه‌مندان خواهد بود.

این جشنواره برای اولین بار در استان لرستان برگزار میشود و علاقه‌مندان میتوانند به صورت رایگان از فیلم‌های منتخب این جشنواره در سالن شماره دو سینما استقلال خرم آباد بهرمند شوند.

لازم به ذکر است که جشنواره فیلم مستند “سینما حقیقت” به عنوان معتبرترین جشنواره سینمای مستند جایگاه ویژه و ممتازی در بین علاقمندان سینما دارد.خبرنگاران جوان

جشنواره بین المللی سینما حقیقت به میزبانی خرم آباد برگزار می شود
لینک خبر : https://kohnaninews.ir/?p=9386