کانال خبری کو هنانی نیوز شبکه های اجتماعی ایتا::

13 جماد أول 1444 Tuesday, 6 December , 2022
4

مسئولان لرستان قانون ۳ درصد جذب معلمان استثنایی را اجرا کنند

نماینده ولی فقیه در لرستان گفت: از مسئولان استان درخواست می‌کنم قانون استخدام ۳ درصد از معلمان مدارس استثنایی را عملی کنند.

مسئولان لرستان قانون 3 درصد جذب معلمان استثنایی را اجرا کنند

به گزارش پایگاه خبری کوهنانی نیوز :حجت الاسلام و المسلمین سید احمد رضا شاهرخی در دیدار با مدیر و  جمعی از  کارکنان آموزش و پرورش استثنایی استان لرستان اظهار داشت: قبل از انقلاب مدارس استثنایی در حد یک دفتر و مدیریت بود ولی پس از پیروزی انقلاب اسلامی در سال ۱۳۷۰ این مدارس به عنوان تشکیلات مستقلی به مدارس استثنایی توجه شد. 

وی افزود: در مدارس استثنایی فرزندانی تحصیل می‌کنند که بنا به دلایلی نمی‌توانند در مدارس عادی مشغول تحصیل شوند و به طور یقین معلمانی که در این مدارس به آموزش مشغول هستندنیز  نسبت به سایر معلمان کار دشوارتر و سخت‌تری را بر عهده دارند. 

نماینده ولی فقیه در لرستان آموزش در مدارس استثنایی کاری پر رنج ولی پر ثواب دانست و عنوان  کرد:  کسانی که در مدارس استثنایی تحصیل می‌کنند اگرچه فاقد برخی توانایی‌ها هستند ولی خداوند این فقدان را از جهات دیگری جبران کرده به گونه‌ای که برخی از این دانش‌آموزان از جهت علمی، پژوهشی، فرهنگی و ورزشی سرآمد هستند. 

وی بیان کرد: به طور یقین  در راستای رشد و پشت سر گذاشتن پله‌های ترقی دانش‌آموزان استثنایی، معلمان با ارتباط باطنی و پر از صفا و صمیمیت زمینه رشد و تعالی این دانش‌آموزان را رقم می‌زنند که جای تقدیر و تشکر دارد.

حجت‌الاسلام و‌المسلمین شاهرخی گفت: از مسئولان استان درخواست می‌کنم  قانون  استخدام سه درصد از معلمانی که در مدارس استثنایی تحصیل و مدارج لازم را کسب کرده‌اندرا حتما اجرا کنند و زمینه ارائه خدمت را برای این معلمان فراهم کنند..

انتهای پیام /

لینک خبر : https://kohnaninews.ir/?p=11931