کانال خبری کو هنانی نیوز شبکه های اجتماعی ایتا::

4

نمایندگان و مدیران لرستان تنها به اعتبارات استانی اکتفا نکنند

نماینده ولی‌فقیه در لرستان با تاکید بر اینکه مدیران لرستان باید تاکید خود را روی مسائل کلان و مهم بگذارند گفت: نمایندگان و مدیران ما تنها به اعتبارات استانی اکتفا نکنند و به دنبال جذب بودجه از کشور و مرجع ملی باشند.

نمایندگان و مدیران لرستان تنها به اعتبارات استانی اکتفا نکنند

به گزارش پایگاه خبری کوهنانی نیوز : حجت‌الاسلام والمسلمین سید احمدرضا شاهرخی ظهر امروز در دیدار با مدیران شهرستان بروجرد که در حسینیه اهل بیت (ع) برگزار شد بابیان اینکه مدیران باید تاکید خود را روی مسائل کلان و مهم بگذارند اظهار داشت: فرصت و حوصله اختلافات را نداریم چرا که به اندازه کافی اختلافات در لرستان وجود دارد پس به جای دامن زدن به اختلافات نگاه خود را روی رفع مشکلات مردم بگذارید.

وی  افزود: مدیران ما به جای پرداختن به مسائل بی‌اهمیت، جزئی و حاشیه ساز باید همه تمرکز خود را بر روی حل مسائل کلان استان بگذارند و در سایه همدلی، اتحاد و انسجام به دنبال پیشرفت ارائه خدمات بهینه به شهروندان لرستانی باشند نه مسائل پیش و پا افتاده که زمان‌براند.

نماینده ولی‌فقیه در لرستان عنوان کرد: متاسفانه در بحث اعتبارات استانی انتقادهایی شده است و مسئولان از این  ناهمخوانی در استان گله‌مند هستند، واقعیت این است که باید براساس نیازهای واقعی تصمیمات گرفته شود و نمایندگان و مدیران ما تنها به اعتبارات استانی اکتفا نکنند و به دنبال جذب بودجه از کشور و مرجع ملی باشند.

حجت‌الاسلام والمسلمین شاهرخی تاکید کرد: خوشبختانه در استان  ظرفیت نیروی انسانی ماهر، متخصص و جوان زیاد است که می‌توان با  به‌کارگیری این  ظرفیت‌ها ،اشتغال و تولید را تقویت کرد، اگر مدیران این گونه عمل کنند و بستر اشتغالزایی را در استان رونق دهند به توسعه و پیشرفت قابل توجهی خواهیم رسید.

وی خاطر نشان کرد: ما ظرفیت‌های خوبی  در حوزه‌های نفت، پتروشیمی، صنعت فولاد و سنگ‌های تزئینی داریم  که با بهره‌گیری بجا  از آن‌ها می‌توان به توسعه و پیشرفت استان کمک کرد همچنین این شهرستان  با داشتن یک پیشینه علمی و فقهی و وجود اندیشمندان و عرفا باید جایگاه بهتری داشته باشد.

نماینده ولی‌فقیه در لرستان با اشاره به افتخار آفرینی شهدا در جبهه‌های نور علیه ظلمت گفت: شهدا به ما پیام و بشارت می‌دهند که از گذشته ناراحت نبوده و از آینده بیم و هراس نداشته باشیم به همین دلیل باید بدون هراس از تحریم‌ها، مشکلات و فراز و فرودها به فکر رسیدن به هدف و مقصد باشیم.

انتهای پیام/

لینک خبر : https://kohnaninews.ir/?p=12879

برچسب ها