کانال خبری کو هنانی نیوز شبکه های اجتماعی ایتا::

4

معاون درمان وزیر بهداشت: مشکل کمبود پرستار بیمارستان‌های لرستان حل می‌شود

ـ معاون درمان وزیر بهداشت گفت: در بحث نیروهای پرستار با مجوز سازمان برنامه به استان لرستان به عنوان منطقه محروم سهمیه بیشتری می‌دهیم تا مشکل کمبود پرستار استان حل شود.

به گزارش پایگاه خبری کوهنانی نیوز :قاسم جان بابایی عصر امروز در حاشیه بازدید از بیمارستان هفت تیر شهرستان دورود اظهار داشت: امروز طی سومین بازدید از شهرستان دورود یک سری پروژه‌ها شروع شده که خوشبختانه برخی به بهره‌برداری رسیده‌اند. 

وی در رابطه با اورژانس بیمارستان هفت تیر دورود افزود: اورژانس این بیمارستان به بهره‌برداری رسیده ولی فاز دوم این اورژانس با کمک وزارت بهداشت تکمیل خواهد شد که خوشبختانه جز اورژانس‌های خیلی خوب برای منطقه است. 

معاون درمان وزیر بهداشت عنوان کرد: تجهیزات بخش‌های ویژه بیمارستانی استان خوب است ولی کمبودهای جزیی دارد که به زودی تامین می‌شود، همچنین با توجه به اینکه در تامین دستگاه کمک تنفسی مشکلی نداریم می‌توانیم این دستگاه را برای استان تامین کنیم.

وی با بیان اینکه  جهت رفع مشکلات تجهیزات آزمایشگاهی به استان لرستان کمک می‌کنیم بیان کرد: مشکل اصلی نیروی انسانی متخصص است که در توزیع اخیرکمک می‌کنیم مواردی که کمبود دارند تکمیل شوند. 

جان بابایی گفت: در بحث نیروهای پرستار با مجوز سازمان برنامه به استان لرستان به عنوان منطقه محروم سهمیه بیشتری خواهیم داد که مشکل کمبود پرستار استان حل شود.

انتهای پیام/

لینک خبر : https://kohnaninews.ir/?p=13296

برچسب ها