کانال خبری کو هنانی نیوز شبکه های اجتماعی ایتا::

6

روابط عمومی بیمارستان امام خمینی شهرستان کوهدشت در باره خبر درج شده درکانال خبری خلیف نیوز جوابیه ای صادر کرد.

روابط عمومی بیمارستان امام خمینی کوهدشت خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری کوهنانی نیوز به نقل از روابط عمومی بیمارستان امام خمینی شهرستان کوهدشت جوابیه ای به درج خبر در کانال خبری خلیف نیوز را صادر کرده است .

باعنایت به درج خبری تحت عنوان سرما در برخی از قسمت های بیمارستان امام خمینی (ره) کوهدشت در راستای تنویر افکار عمومی توضیحات ذیل ارائه می گردد.

متاسفانه سیستم گرمایشی بیمارستان کوهدشت در سالیان گذشته به علت عدم سرویس و تعمیر قسمت هایی از آن فرسوده شده بود و لزوم ایجاد تغییرات اساسی در جهت بهینه سازی و بالا بردن کارایی سیستم توسط مدیران جدید در دستور کار قرار گرفت.

با پیگیری های ریاست محترم بیمارستان و مساعدت دانشگاه علوم پزشکی لرستان، در سریع ترین زمان تجهیزات مورد نیاز خریداری و طی سه روز کاری نصب و راه اندازی شد؛ که همین امر سبب غیر فعال شدن سیستم گرمایش بطور موقت و آزردگی خاطر برخی از مراجعین محترم شد.

در این میان ضمن قدردانی از مردم و اصحاب رسانه برای توجه به مشکلات، ذکر این نکته ضروری است که در حال حاضر شرایط سیستم گرمایشی بیمارستان در وضعیت بسیار مطلوبی قرار دارد و خبرهای تکمیلی در مورد تعمیر و نوسازی سیستم گرمایشی بیمارستان متعاقبا در اختیار رسانه ها قرار خواهد گرفت

انتهای پیام/

    
لینک خبر : https://kohnaninews.ir/?p=15720

برچسب ها