کانال خبری کو هنانی نیوز شبکه های اجتماعی ایتا::

9
چند خبر خوش برای ورزش لرستان ؛

پیگیری تخصیص اعتبار سالن ۵۰۰۰ نفری خرم آباد / قول مساعد نماینده مجلس برای رفع موانع توسعه ورزش استان

حشمت امان الهی سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان افزود ، با تقدیر از تلاشهای دکتر ویسکرمی نماینده مردم خرم آباد در مجلس شورای اسلامی، گفت : در نشستی که با دکتر ویسکرمی برگزار شد کلیه مباحث و مسائل ورزش خرم آباد از جمله ورزش قهرمانی،همگانی و جوانان مطرح گردید .

به گزارش خبر نگار پایگاه خبری کوهنانی نیوز از خرم اباد با پیگیری تخصیص اعتبار سالن ۵۰۰۰ نفری خرم آباد و قول های مساعد نماینده در مجلس شورای اسلامی برای رفع موانع توسعه ورزش استان لرستان خبر داد

اصلاح رختکن و چمن ورزشگاه تختی خرم آباد

در دیدار نماینده مردم خرم آباد در مجلس با سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان بر پیگیری رفع موانع توسعه ورزش استان تاکید شد .

حشمت امان الهی سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان افزود ، با تقدیر از تلاشهای دکتر ویسکرمی نماینده مردم خرم آباد در مجلس شورای اسلامی، گفت : در نشستی که با دکتر ویسکرمی برگزار شد کلیه مباحث و مسائل ورزش خرم آباد از جمله ورزش قهرمانی،همگانی و جوانان مطرح گردید .

ضرورت احداث سالن مسابقات

وی افزود: یکی از مطالبات ورزش خرم آباد سالن ۵۰۰۰ نفری مسابقات آن است که ایشان را در جریان آخرین وضعیت و پیگیری های صورت گرفته این طرح مهم و حیاتی قرار دادیم که باتوجه به ضرورت و نیاز شهر خرم‌آباد به احداث سالن خواستار پیگیری این طرح در وزارت ورزش جهت تخصیص اعتبار و شروع ساخت و ساز آن شدیم.

تلاش در جهت ارتقا سرانه ورزشی در استان

سرپرست ورزش و جوانان استان در ادامه به سرانه ورزشی استان اشاره کرد و افزود : سرانه ورزش استان در حال حاضر ۵۸ سانتی متر است در حالیکه استاندارد سرانه ورزشی کشور ۷۶ سانتی متر می باشد که باید تلاش شود با احداث اماکن جدید و تکمیل طرح‌های ورزش استان ،سرانه ورزشی استان را به نرم کشوری افزایش دهیم.

امان الهی با بیان اینکه دکتر ویسکرمی شناخت کاملی از پیکره ورزش استان دارد، اظهار داشت: خوشبختانه نماینده مجلس شناخت جامع و کاملی از وضعیت ورزش استان دارد و در این جلسه ایشان مطالبات و دغدغه های حوزه ورزش را بدرستی مطرح و خواستار تلاش همه جانبه پرسنل ورزش در راستای توسعه ورزش شدند.

قول مساعد نماینده مجلس

سرپرست ورزش و جوانان استان در ادامه با مثبت ارزیابی کردن این نشست ؛تصریح کرد: در این نشست دکتر ویسکرمی در خصوص پیگیری تامین اعتبار سالن ۵۰۰۰ نفری خرم آباد و شروع ساخت این طرح ، واگذاری مجموعه ورزشی شهید سبزی پرور به سرمایه گذار و اسپانسر تیم خیبر جهت تقویت ورزش ، پیگیری ارتقا سرانه ورزشی استان و سایر موانع ورزش استان در وزارت ورزش و جوانان تاکید و قول مساعد داد که در آینده نزدیک شاهد تحول در ورزش و جوانان استان باشیم که دغدغه و پیگیری ایشان جای قدردانی دارد.

تجهیز ورزشگاه تختی خرم آباد

حشمت امان الهی در ادامه گریزی هم به ورزشگاه تختی خرم آباد زد و گفت: باتوجه به اینکه خیبر خرم‌آباد تنها نماینده استان در لیگ دسته اول فوتبال کشور است و میبایست شرایط میزبانی در خور شأن استان فراهم شود بازدیدی از ورزشگاه به جهت شناسایی نقاط ضعف آن داشتیم .

وی با اعلام حمایت و ابراز خرسندی از حضور خیبر در لیگ یک کشور خاطر نشان کرد: با توجه به حساسیت‌هایی که در میزبانی مسابقات وجود دارد مقرر شد تا قبل از برگزاری لیگ ، رختکن تیم مهمان در مکان دیگری تجهیز گردد بهمین منظور مکان جدید رختکن تعیین و بزودی تجهیزات لازم در آن مستقر خواهد شد.

امان الهی با اشاره به چمن ورزشگاه گفت: چمن شماره یک ورزشگاه نیز نیاز به اصلاح و تقویت دارد که سعی می کنیم به مرور کار تقویت و اصلاح چمن را هم انجام دهیم.

تجهیز اتاق کنفرانس خبرنگاران

سرپرست ورزش و جوانان استان در پایان از تجهیز اتاق کنفرانس جدید خبرنگاران خبر داد و افزود: این مکان مجهز به امکانات مورد نیاز خواهد شد تا در مسابقات خیبر ، خبرنگاران در این خصوص با مشکل مواجه نشوند

انتهای پیام /

. سید احمد موسوی

لینک خبر : https://kohnaninews.ir/?p=15164

برچسب ها