کانال خبری کو هنانی نیوز شبکه های اجتماعی ایتا::

4

آمار مبتلایان روزانه کرونا در لرستان به مرز ۲۰۰ نفر رسید/ فوت ۲ بیمار پ

تاکنون تعداد مبتلایان مثبت به کووید ۱۹ در لرستان 66 هزار و 114 مورد است که بر اساس این گزارش طی 24 ساعت گذشته تست تعداد 192 ذنفر مثبت اعلام و 2 نفر هم فوت کرده است.

کوهنانی نیوز «مریم کوشکی» معاون بهداشت و دبیر ستاد مبارزه با «بیماری کووید ۱۹» دانشگاه علوم پزشکی لرستان اول اسفند‌ماه، در جمع خبرنگاران با اشاره به آخرین وضعیت بیماری کووید ۱۹ در لرستان، اظهار داشت: درمجموع ۲۰۹ و ۲۵۱ نمونه به آزمایشگاه‌های ارسال‌ شده است. وی بابیان اینکه جواب ۲۰۷ هزار و ۹۰۹ نمونه تاکنون داده‌ شده است، افزود: تعداد مبتلایان مثبت به کووید ۱۹ در لرستان ۶۶ هزار و ۱۱۴ مورد است که بر اساس این گزارش طی ۲۴ ساعت گذشته تست تعداد ۱۹۲ نفر مثبت اعلام‌ شده است. این در حالی است که آمار مثبت در روز گذشته ۱۶۷ نفر بود. همچنین تعداد کل پاسخ‌های منفی ۱۴۱ هزار و ۷۸۲ مورد است.  مسئول ستاد مبارزه با بیماری کووید ۱۹ دانشگاه علوم پزشکی لرستان گفت: متأسفانه تاکنون یک هزار و ۳۴۱ به علت ابتلا به بیماری کووید ۱۹ در استان جان خود را ازدست‌ داده‌اند. شایان‌ذکر است این آمار تا پایان روز ۲۹ بهمن‌ماه است. آمار پیشین مربوط به ۲۸ بهمن‌ماه بود که تعداد فوت‌شدگان یک هزار و ۳۳۹ نفر اعلام‌شده بود. مسئول ستاد مبارزه با بیماری کووید ۱۹ دانشگاه علوم پزشکی لرستان همچنان بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی، دوری از تجمع، کاهش ترددهای غیرضروری، تهویه‌ی مناسب فضا منزل و محل کار تأکید کرد.

  آخرین آمار ابتلا به کرونا در لرستان:

نمونه های ارسالی: ۲۰۹۲۵۱ کل جواب داده شده: ۲۰۷۹۰۹ جمع تجمعی مثبت: ۶۶۱۱۴ مثبت جدید: ۱۹۲ نفر تعداد کل منفی: ۱۴۱۷۸۲  جمع تجمعی فوتی مثبت: ۱۳۴۱ فوتی جدید: ۲ نفر

انتهای پیام /

لینک خبر : https://kohnaninews.ir/?p=17296

برچسب ها