کانال خبری کو هنانی نیوز شبکه های اجتماعی ایتا::

13 جماد أول 1444 Tuesday, 6 December , 2022
6

بیرانوند: پرسپولیس یکی از مدعیان قهرمانی است/ امیدوارم ملت ایران را خوشحال کنیم

دروازه‌بان تیم فوتبال پرسپولیس گفت: در ۳ – ۴ سال اخیر نتایج خیلی خوبی در لیگ قهرمانان آسیا گرفتیم و تمام تیم‌ها می‌دانند که ما یکی از مدعیان قهرمانی هستیم. ،علیرضا بیرانوند، دروازه‌بان تیم فوتبال پرسپولیس با حضور در نشست خبری پیش از بازی تیمش مقابل پاختاکور ازبکستان در چارچوب رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا اظهار کرد: در سه چهار […]

دروازه‌بان تیم فوتبال پرسپولیس گفت: در ۳ – ۴ سال اخیر نتایج خیلی خوبی در لیگ قهرمانان آسیا گرفتیم و تمام تیم‌ها می‌دانند که ما یکی از مدعیان قهرمانی هستیم.

،علیرضا بیرانوند، دروازه‌بان تیم فوتبال پرسپولیس با حضور در نشست خبری پیش از بازی تیمش مقابل پاختاکور ازبکستان در چارچوب رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا اظهار کرد: در سه چهار سال اخیر نتایج خیلی خوبی در لیگ قهرمانان آسیا گرفتیم و تمام تیم‌ها می‌دانند که پرسپولیس یکی از مدعیان قهرمانی است. ما هم با روحیه‌ای که داریم برای پیروزی آمدیم و به غیر از برد به چیز دیگری فکر نمی‌کنیم.

او افزود: می‌دانیم که سه امتیاز بازی فردا ما را به صعود به دور بعد امیدوار می‌کند. خیلی خوشحالیم که در چند سال اخیر تیمی بوده‌ایم که هم در لیگ ایران و هم در لیگ قهرمانان آسیا نتایج خوبی کسب کردیم، توانستیم قهرمانی بدست آوریم و حتی به فینال لیگ قهرمانان صعود کنیم.

دروازه‌بان تیم فوتبال پرسپولیس درباره پاختاکور ازبکستان گفت: ما از نظر فنی تیم پاختاکور را آنالیز و نقاط ضعف و قوت این تیم را بررسی کردیم. حریف ما تیم خوبی است و می‌دانیم که چه بازی سختی پیش رو داریم. امیدوارم در بازی فردا بتوانیم با دعای خیر مردم و با نظمی که بازیکنان‌مان دارند سه امتیازی حیاتی را به دست آوریم و ملت ایران را خوشحال کنیم.

او افزود: از زمانی که به پرسپولیس آمدم به این فکر کردم که به پرطرفدار‌ترین تیم آسیا آمدم. می‌دانستم که مربی با دانشی اینجا کار می‌کند و مسلما دنبال این بودم که بیشتر دیده شوم، چون در پرسپولیس بازیکن خیلی خوب دیده می‌شود. ۲ سال خیلی خوب را در این تیم داشتم و ۲ قهرمانی و ۲ سوپرکاپ را کسب کردیم. به فینال آسیا رفتیم و نتایج خوبی گرفتیم. بعد از بازی‌های جام جهانی در روسیه پیشنهاداتی برای من آمد، اما چون پرسپولیس محروم بود و نمی‌توانست بازیکن بگیرد به همین دلیل با صحبت‌هایی که با برانکو کردم در نهایت در تیم ماندم.

بیرانوند ادامه داد: برانکو گفت بهتر است عجولانه تصمیم نگیری و بهتر است در تیم بمانی، چون بازی‌های مهمی در پیش داریم. بعد از آن اتفاقات بهترین شرایط در پرسپولیس برای من رخ داد و نتایج خوبی گرفتیم. آخرین حرف من این است که آرزوی رفتن به یک تیم مطرح اروپایی را همیشه دارم و الان با پرسپولیس قرارداد دارم و امیدوارم هر چه پیش می‌آید خیر باشد.

دروازه‌بان پرسپولیس در پایان گفت: با همه احترامی که برای پاختاکور قائل هستم، اما ما این تیم را آنالیز کردیم و با نقاط ضعف و قوت این تیم آشنا هستیم. می‌دانیم که فردا بازی سختی خواهیم داشت، اما با یک بازی خوب به دنبال گرفتن ۳ امتیاز این بازی خواهیم بود.

گزارش خبرنگار فوتبال و فوتسالگروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان

لینک خبر : https://kohnaninews.ir/?p=5630