کانال خبری کو هنانی نیوز شبکه های اجتماعی ایتا::

13 جماد أول 1444 Tuesday, 6 December , 2022
6

لرستان|۱۴ واحد صنفی متخلف در کوهدشت پلمب شد

فرمانده انتظامی شهرستان کوهدشت گفت: ۱۰ واحد صنفی و ۴ واحد کافی‌شاپ متخلف در این شهرستان پلمب شد. سرهنگ عباس دولتشاهی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: عوامل  نظارت بر اماکن عمومی به‌همراه نمایندگان اتاق اصناف این شهرستان در راستای برخورد با صنوف متخلف سطح شهر کوهدشت که حرمت ماه مبارک رمضان و افراد روزه‌دار را […]

فرمانده انتظامی شهرستان کوهدشت گفت: ۱۰ واحد صنفی و ۴ واحد کافی‌شاپ متخلف در این شهرستان پلمب شد.

لرستان|14 واحد صنفی متخلف در کوهدشت پلمب شد

سرهنگ عباس دولتشاهی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: عوامل  نظارت بر اماکن عمومی به‌همراه نمایندگان اتاق اصناف این شهرستان در راستای برخورد با صنوف متخلف سطح شهر کوهدشت که حرمت ماه مبارک رمضان و افراد روزه‌دار را رعایت نمی‌کنند به محل‌های موردنظر اعزام شدند.

وی افزود: تعداد ۱۰ واحد صنفی متخلف از جمله چندین اغذیه‌فروشی  برابر اخطارهای قبلی و به‌دلیل عدم رعایت تذکرات ابلاغی پلیس در ماه رمضان پلمب شدند، هم‌چنین با هماهنگی دادستان عمومی و انقلاب شهرستان کوهدشت تعداد ۴واحد صنفی از نوع کافی‌شاپ و قهوه‌سرا نیز پلمب شد.

فرمانده انتظامی شهرستان کوهدشت با بیان اینکه از کافی‌شاپ‌های متخلف مقادیری مواد مخدر توهم‌‌زا و آلات استعمال مواد مخدر کشف و ضبط شده، عنوان کرد: این واحدهای ضمن عدم‌رعایت حرمت ماه مبارک رمضان به محلی برای پاتوق افراد خلافکار تبدیل شده‌بود.

وی با بیان اینکه  برخورد با مالکان کافی‌شاپ‌های متخلف در راستای اجرای دستور دادستان شهرستان کوهدشت در دستور کار عوامل انتطامی قرار گرفته؛ خانواده‌ها باید نظارت بیش‌تری بر فرزندان خود داشته و از ورود آن‌ها به این‌گونه مکان‌ها جلوگیری کنند.

گزارش خبرگزاری تسنیم از کوهدشت

لینک خبر : https://kohnaninews.ir/?p=5941