کانال خبری کو هنانی نیوز شبکه های اجتماعی ایتا::

13 رجب 1444 Friday, 3 February , 2023
5

سقوط پراید در جاده پلدختر – خرم‌آباد یک کشته و دو مجروح بر جا گذاشت

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری پلدختر گفت: سقوط سواری پراید در جاده پلدختر- خرم‌آباد یک کشته و دو مجروح برجای گذاشت. آیت فرخ پور روز :در پلدختر اظهار داشت: یک دستگاه سواری پراید که از خرم‌آباد به سمت پل دختر در حرکت بود در پیچ روستای گل گل واقع در ۸ کیلومتری […]

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری پلدختر گفت: سقوط سواری پراید در جاده پلدختر- خرم‌آباد یک کشته و دو مجروح برجای گذاشت.

سقوط پراید در جاده پلدختر - خرم‌آباد یک کشته و دو مجروح بر جا گذاشت

آیت فرخ پور روز :در پلدختر اظهار داشت: یک دستگاه سواری پراید که از خرم‌آباد به سمت پل دختر در حرکت بود در پیچ روستای گل گل واقع در ۸ کیلومتری شمال پلدختر به درون رودخانه کشکان سقوط کرد.

وی افزود: در اثر این حادثه یک سرنشین سواری پراید جان باخت و راننده و سرنشین دیگر خودرو مجروح شدند.

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری پلدختر گفت: مجروحان حادثه توسط اورژانس ۱۱۵ به بیمارستان امام خمینی(ره) پلدختر انتقال یافتند.

وی اظهار داشت: با تلاش غواصان شهرستان دورود، نیروهای هلال احمر و آتش‌نشانی پلدختر خودرو بدون سرنشین از آب خارج و تلاش برای پیدا کردن جسد ادامه دارد.

فرخ پور گفت: علت این حادثه از سوی کارشناسان پلیس راه ملاوی در دست بررسی است.

به گزارش خبرنگار فارس از پلدختر جاده پلدخترـ خرم‌آباد که پس از سیل تخریب شده با گذشت حدود دو ماه با وجودی که تردد در آن برقرار است ایمنی لازم را ندارد.

این مسیر در بسیاری از نقاط که علائم آن راسیل تخریب کرده فاقد گاردریل، حفاظ و خاکریز است، چند روز پیش نیز یک دستگاه سواری سمند به علت نبود علائم هشدار دهنده از پل تخریب شده با بازید در جاده پلدختر – کرمانشاه به درون رودخانه کشکان سقوط کرد و راننده آن جان باخت

سقوط پراید در جاده پلدختر – خرم‌آباد یک کشته و دو مجروح بر جا گذاشت
لینک خبر : https://kohnaninews.ir/?p=5995