کانال خبری کو هنانی نیوز شبکه های اجتماعی ایتا::

15 رجب 1444 Sunday, 5 February , 2023
5

نتیجه تبعیض را در برکناری بنی‌تمیم شاهد بودیم/ هیچ هیئتی ارجح‌تر نیست

رئیس هیئت کشتی لرستان می‌گوید: برکناری بنی‌تمیم نتیجه تبعیض فدراسیون بین هیئت‌های استانی بوده است. وحید والی‌زاده مرادی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا منطقه لرستان، با اشاره به برکناری سرپرست فدراسیون کشتی با نظر اعضای مجمع اظهار کرد: اختلاف بین اعضا پیش آمد و تصمیم بر این شد که آقای بنی‌تمیم برکنار شود. وی با […]


رئیس هیئت کشتی لرستان می‌گوید: برکناری بنی‌تمیم نتیجه تبعیض فدراسیون بین هیئت‌های استانی بوده است.

وحید والی‌زاده مرادی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا منطقه لرستان، با اشاره به برکناری سرپرست فدراسیون کشتی با نظر اعضای مجمع اظهار کرد: اختلاف بین اعضا پیش آمد و تصمیم بر این شد که آقای بنی‌تمیم برکنار شود.

وی با گلایه از فدراسیون‌نشین‌ها تصریح کرد: فدراسیون بین هیئت‌های استانی تبعیض قائل می‌شود و برخی هیئت‌ها را ارجح‌تر و عزیزتر می‌داند که نتیجه این تفکر باعث برکناری سرپرست فدراسیون شد.

والی‌زاده تصریح کرد: تفکری در فدراسیون کشتی وجود دارد که چند هیئت خاص می‌توانند رئیس یا سرپرست فدراسیون را انتخاب و یا ابقا کنند اما دیروز خیلی از فدراسیون‌نشین‌ها باورشان نمی‌شد که سرپرست برکنار شده و نتیجه تبعیض را شاهد بودیم.

 رئیس هیئت کشتی لرستان تأکید کرد: نباید هیچ هیئتی نزد فدراسیون ارجح‌تر، صاحب اختیارتر، ارزش‌دارتر، نزدیک‌تر و… باشد و باید همه به یک چشم دیده شوند.

وی افزود: تا وقتی تبعیض باشد نتیجه، این اقدام دیروز می‌شود و با رایزنی‌هایی که انجام داده‌ایم بدون شک از این به بعد انسجام و هماهنگی هیئت‌های استانی بیشتر و بیشتر خواهد شد و هیئت‌ها در رأی‌گیری‌ها متحدتر خواهند بود.

والی‌زاده گفت: امید می‌رود هر کسی رئیس فدراسیون می‌شود، این تفکر را کنار بگذارد و بین هیئت‌ها تبعیض قائل نشود

ایسنا


نتیجه تبعیض را در برکناری بنی‌تمیم شاهد بودیم/ هیچ هیئتی ارجح‌تر نیست
لینک خبر : https://kohnaninews.ir/?p=5518