کانال خبری کو هنانی نیوز شبکه های اجتماعی ایتا::

13 جماد أول 1444 Tuesday, 6 December , 2022
7

برنامه‌های هفته کتاب در لرستان تشریح شد/ احداث پنج باب کتابخانه عمومی در استان

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان بیان داشت: متعد شده‌ایم پروژه‌ پنج باب کتابخانه عمومی را در شهرهای مختلف استان به بهره‌بردار تحویل دهیم. احمدحسین فتایی عصر امروز در جمع خبرنگاران این شهرستان، ضمن گرامی‌داشت هفته کتاب اظهار کرد: تلاش خواهیم کرد طی این هفته بستر لازم را برای حال خوش خواندن فراهم کنیم. وی […]

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان بیان داشت: متعد شده‌ایم پروژه‌ پنج باب کتابخانه عمومی را در شهرهای مختلف استان به بهره‌بردار تحویل دهیم.

برنامه‌های هفته کتاب در لرستان تشریح شد/ احداث پنج باب کتابخانه عمومی در استان

احمدحسین فتایی عصر امروز در جمع خبرنگاران این شهرستان، ضمن گرامی‌داشت هفته کتاب اظهار کرد: تلاش خواهیم کرد طی این هفته بستر لازم را برای حال خوش خواندن فراهم کنیم.

وی خاطرنشان کرد: در همین راستا و طی روزهای مختلف سال علاوه بر انجام برنامه‌های مختلف در حوزه کتاب و کتابخوانی، در هفته کتاب نیز اقدامات فرهنگی متنوعی پیش‌بینی شده است.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان از برگزاری آئین تجلیل از خادمان حوزه نشر در این استان خبر و ادامه داد: همچنین در هفته کتابخوانی اقداماتی از قبیل توزیع کتاب در شهرستان‌ها و مدارس عمومی به ویژه مدارس عشایری صورت خواهد گرفت.

فتایی، فرهنگ را اساس توسعه هر جامعه خواند و افزود: از هیچ تلاشی در راستای توسعه و فرهنگ و هنر استان دریغ نخواهیم کرد.

وی با اشاره به چاپ سالانه بیش از ۴۰ نوع کتاب در حوزه‌های مختلف، بیان داشت: طی سال‌های اخیر شاهد رشد کمی از این منظر هستیم.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان بیان داشت: متعد شده‌ایم پروژه‌ پنج باب کتابخانه عمومی را در شهرهای مختلف استان به بهره‌بردار تحویل دهیم که سه باب آن تا پایان سال با مساحتی بالغ بر ۳ هزار و ۲۰۰ متر تحویل می‌شود/فارس

لینک خبر : https://kohnaninews.ir/?p=8594