کانال خبری کو هنانی نیوز شبکه های اجتماعی ایتا::

4

لرستان در وضعیت کاملاً هشدار کرونا قرار گرفت؛ افزایش روزانه مبتلایان

استاندار لرستان با اشاره به وضعیت کاملاً هشدار کرونا در این استان گفت: روند ابتلا و شیوع ویروس کرونا در لرستان رو به افزایش است.

لرستان در وضعیت کاملاً هشدار کرونا قرار گرفت؛ افزایش روزانه مبتلایان

به گزارش پایگاه خبری کوهنانی نیوز :، سیدموسی خادمی امشب در جلسه با مسئولان دانشگاه علوم‌پزشکی و متخصصین بیماری کرونا لرستان اظهار داشت: متأسفانه شرایط این استان مطلوب نیست و روند ابتلا و شیوع ویروس کرونا رو به افزایش است.

وی با اشاره به پیش‌بینی متخصصین دانشگاه علوم‌پزشکی مبنی بر احتمال شرایط بحرانی در روزهای آینده، افزود:  در حال حاضر استان لرستان در وضعیت کاملاً هشدار قرار دارد و باید بیماران، مردم و همه دستگاه‌های اجرایی این وضعیت را مورد توجه قرار دهند و جوانب بهداشتی را رعایت کنند.

استاندار لرستان به ضرورت رعایت پروتکل‌های بهداشتی تأکید و عنوان کرد: ممکن است به شرایطی برسیم که ظرفیت بیمارستان‌ها تکمیل شود و مشکلات بیشتری برای ما به‌وجود بیاید، بنابراین مردم باید با رعایت بهداشت فردی و موارد بهداشتی از ازدحام و تجمع خودداری کنند.

محمدرضا نیکبخت رئیس دانشگاه علوم‌پزشکی لرستان نیز در این جلسه اظهار داشت: در حال حاضر آمار ابتلای کرونا در شهرهای مختلف این استان بالاست.

وی افزود:  آمار مبتلایان به کرونا در استان لرستان طی روزهای اخیر  افزایش یافته که با روند افزایش ابتلا، آمار مرگ‌ومیر هم بالا خواهد رفت.

انتهای پیام/

لینک خبر : https://kohnaninews.ir/?p=12737

برچسب ها