کانال خبری کو هنانی نیوز شبکه های اجتماعی ایتا::

6

نتیجه تأیید صلاحیت کاندیداهای شوراهای شهر در لرستان اعلام شد؛ رد صلاحیت ۲۳۵ نفر

توسط هیئت‌های اجرایی رد صلاحیت شده‌اند که هیئت‌های نظارت در آنها نقشی نداشته‌اند و ۹۷ نفر نیز توسط هیئت‌های نظارت رد صلاحیت شده‌اند.

کوهنانی نیوز ،باقر پور حسینی در سخنانی با اشاره به اینکه طی مدت مشخص که بررسی صلاحیت‌ها در هیئت‌های اجرایی و بعد نظارت انجام شد، از مجموع ۱۴۸۵ نفر داوطلب انتخابات شوراهای شهر و روستا، ۲۳۵ نفر رد صلاحیت شدند، اظهار داشت: ۱۳۸ نفر توسط هیئت‌های اجرایی رد صلاحیت شده‌اند که هیئت‌های نظارت در آنها نقشی نداشته‌اند و ۹۷ نفر نیز توسط هیئت‌های نظارت رد صلاحیت شده‌اند.

وی با بیان اینکه در مجموع ۱۶ درصد جمعیت داوطلبین انتخابات شوراهای شهر و روستای لرستان رد صلاحیت شده‌اند، تصریح کرد: در روز گذشته مجموع نتایج و بررسی‌ها توسط هیئت‌های نظارت با صورت جلسات تدوین شده به فرمانداری‌ها ارجاع شده است و براساس تقویم روز چهارشنبه هشتم اردیبهشت ماه بنا بر این بوده که نتایج رسماً و کتباً به داوطلبین اعلام شود.

دبیر اجرایی هیئت نظارت بر انتخابات شوراهای شهر و روستا در لرستان خاطرنشان کرد: بعد از فرآیند ابلاغی، از روز پنجشنبه روند دریافت اعتراضات و شکایات افراد رد صلاحیت شده در هیئت‌های اجرایی و نظارت، در هیئت نظارت آغاز می‌شود و به مدت ۴ روز و تا ۱۲ اردیبهشت ماه روند دریافت این اعتراضات برقرار است.

پور حسینی یادآور شد: بعد هم مرحله بررسی شکایات داوطلبین انجام می‌شود که این فرآیند در طی ۱۰ روز مورد بررسی قرار می‌گیرد و موارد به صورت دقیق بررسی خواهد شد تا حق داوطلبان تضییع نشود.

انتهای پیام /

لینک خبر : https://kohnaninews.ir/?p=18436

برچسب ها