کانال خبری کو هنانی نیوز شبکه های اجتماعی ایتا::

14 رجب 1444 Saturday, 4 February , 2023
6

لرستان|پایگاه هوایی اطفای حریق منابع‌طبیعی در کوهدشت احداث شود

رئیس اداره منابع‌طبیعی و آبخیزداری شهرستان کوهدشت گفت: پایگاه هوایی اطفای حریق منابع‌طبیعی با توجه به کوهستانی‌بودن این شهرستان در کوهدشت احداث شود. صمیمی عبدولی د اظهار داشت: شهرستان کوهدشت دارای ۲۲۰ هزارهکتار جنگل و مرتع است و ۱۰۳ هکتار مرتع متراکم، نیمه‌متراکم و فقیر نیز در این شهرستان وجود دارد. وی افزود: اقدامات پیشگیرانه […]

رئیس اداره منابع‌طبیعی و آبخیزداری شهرستان کوهدشت گفت: پایگاه هوایی اطفای حریق منابع‌طبیعی با توجه به کوهستانی‌بودن این شهرستان در کوهدشت احداث شود.

لرستان|پایگاه هوایی اطفای حریق منابع‌طبیعی در کوهدشت احداث شود

صمیمی عبدولی د اظهار داشت: شهرستان کوهدشت دارای ۲۲۰ هزارهکتار جنگل و مرتع است و ۱۰۳ هکتار مرتع متراکم، نیمه‌متراکم و فقیر نیز در این شهرستان وجود دارد.

وی افزود: اقدامات پیشگیرانه از حریق جنگل‌ها در شهرستان کوهدشت از جمله احداث آتش‌بر، سرویس‌دهی وسایل اطفای حریق و انتصاب دیده‌بان در نقاط بحرانی توسط اداره منابع‌طبیعی و آبخیزداری این شهرستان انجام شده‌است.

رئیس اداره منابع‌طبیعی و آبخیزداری شهرستان کوهدشت عنوان کرد: نیروهای این اداره با تجهیز به وسایل اطفای حریق و برقراری کشیک‌های شبانه‌روزی آمادگی کامل را نسبت به مهار حریق احتمالی جنگل‌ها دارند.

وی با بیان اینکه افرادی که برای تفرج به جنگل‌ها مراجعه می‌کنند از آتش‌زدن چوب درختان خودداری کنند، بیان کرد: ما برای اطفای حریق احتمالی جنگل‌ها با توجه به کوهستانی‌بودن شهرستان کوهدشت با کمبود پایگاه هوایی اطفای حریق و بالگرد روبه‌رو هستیم.

عبدولی گفت: از کلیه دستگاه‌های دولتی و مردم تقاضا داریم که با اقدامات پیشگیرانه و ارتباط با اداره منابع‌طبیعی شهرستان کوهدشت از طریق شماره تلفن ۱۵۰۴ ما را در حفاظت از جنگل‌ها و مراتع یاری کنند.

خبرنگار تسنیم در کوهدشت

لرستان|پایگاه هوایی اطفای حریق منابع‌طبیعی در کوهدشت احداث شود
لینک خبر : https://kohnaninews.ir/?p=5831